اصلاح قیمت امروز بیت کوین، منجر به اصلاح بقیه آلت کوین ها شد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

قیمت بیت کوین اوایل امروز به بالای 69 هزار دلار رسید تا رکورد جدیدی را ثبت کند، اما بلافاصله پس از آن به شدت سقوط کرد. قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح روزانه 63208 دلار سقوط کرد و به بالای 65 هزار دلار رسید و در حال حاضر با قیمت 65145 دلار معامله می شود. اصلاح قیمت در سراسر آلتکوین ها نیز مشاهده شد و ارزش کلی بازار کریپتو به زیر 3 تریلیون دلار سقوط کرد.

اصلاح شدید قیمت در بازار ارز دیجیتال منجر به بزرگترین انحلال در دو هفته گذشته شد زیرا بیش از 700 میلیون دلار از موقعیت‌های تحت کنترل در 24 ساعت گذشته نقد شد. همراه با انحلال بالا، علاقه باز در بازار بیت کوین و اتریوم نیز کاهش شدیدی را ثبت کرد.

بهره باز بیت کوین از بالاترین میزان 26.8 میلیارد دلار به 24.8 میلیارد دلار کاهش یافت و بهره باز ETH از بالاترین میزان 13.6 میلیارد به 12.7 میلیارد کاهش یافت. پیشنهادات زیادی در بازار شناور بود که منجر به کاهش شدید و انحلال میلیون ها نفر شد. بسیاری بر این باورند که کاهش در بازار سهام ایالات متحده بعداً به بازار ارز دیجیتال نیز سرازیر شد، در حالی که تعداد کمی دیگر معتقدند که تضاد پرداخت وام Evergrande می‌تواند یک کاتالیزور بالقوه باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.