افزایش تنش میان روسیه و اوکراین سبب کاهش ارزش بازار ارزهای دیجیتال شد

neda
7 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

اکثر ارزهای دیجیتال اصلی صبح جمعه به شدت سقوط کردند و بیت کوین به پایین ترین حد دو هفته اخیر رسید زیرا نگرانی ها در مورد تهاجم روسیه به اوکراین سرمایه گذاران را به سمت دارایی های امن سوق داد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان در 24 ساعت گذشته بیش از 7 درصد از دست داده است و حدود 40300 دلار معامله می شود. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا هشدار داده است که خطر حمله روسیه به اوکراین در روزهای آینده بسیار زیاد است.

بازار جهانی کریپتو یک شبه تقریباً 5.7 درصد از دست داد و اکنون مجموعاً 1.84 تریلیون دلار ارزش دارد. در بحبوحه تنش‌های فزاینده با روسیه، اوکراین نیز لایحه ای برای قانونی کردن ارزهای دیجیتال تصویب کرده است. این اقدام تنها چند روز پس از قانونی شدن کریپتو توسط دولت روسیه انجام شد.

اتریوم، BNB، XRP و کاردانو در روز جمعه بین 3 تا 10 درصد سقوط کردند. استیبل کوین تتر از ضررهای بزرگ پیشی گرفته و با حدود 57 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته بیشترین حجم را در بین همتایان خود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران دارایی های امن را ترجیح می دهند.

داده های CNBC نشان داد که بازده اوراق قرضه 10 ساله ایالات متحده نیز یک شبه کاهش یافت، در حالی که دلار به دلیل تقاضای امن افزایش یافت.

علیرغم ضررهای اخیر، بزرگترین ارز دیجیتال جهان همچنان شاهد افزایش مداوم کاربران فعال است. داده‌ها می‌توانند نشان دهند که ارز برای بهبودی شدید از زیان‌های اخیر تنظیم شده است، که نشان‌دهنده پایان احتمالی چرخه نزولی بیت‌کوین است. هجوم کاربران جدید از قانونی سازی اخیر در روسیه و اوکراین نیز می تواند به سود بلندمدت ارز اشاره کند. بر اساس داده‌ها، فعالیت کاربران فعال در شبکه بیت‌کوین در مقایسه با چرخه‌های نزولی قبلی بسیار بیشتر است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.