تراکنش های دوج کوین علیرغم ریزش بازار افزایش یافت

neda
1 سال قبل
دوج کوین

بر اساس معیارهای درون زنجیره ای از تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock، تراکنش های دوج کوین در 24 ساعت گذشته 10 درصد افزایش یافته است.

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر دچار افت است و بیت کوین و اکثر توکن ها ضرر جزئی را ثبت می کنند. تراکنش‌های بزرگ شامل نقل و انتقالاتی است که 100000 دلار یا بیشتر هستند و افزایش این معیارها به عنوان نماینده ای برای نهنگ‌ها و مؤسسات عمل می‌کند. همچنین بینشی در مورد سرمایه گذاری های بالقوه آنها ارائه می دهد.

تراکنش‌های دوج کوین در حال افزایش هستند، زیرا بایننس به طور کامل برداشت‌های دوج را پس از نقص فنی که باعث ایجاد اختلاف بین ایلان ماسک و مدیر عامل بایننس شد، آغاز کرد. کاربران بایننس، زمانی که برداشت‌های دوج کوین در 27 نوامبر 2021 قطع شد، با مشکلاتی مواجه شدند.

این میم کوین که به عنوان یک شوخی در سال 2013 ایجاد شد، در حال حاضر دهنثمین رتبه از نظر ارزش بازار را دارد و در 24 ساعت گذشته اندکی صعود کرده است. طبق گزارش CoinGecko، دوج کوین در سال گذشته نزدیک به 6300 درصد افزایش یافته است. ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال تا زمان انتشار با 1.5 درصد کاهش به 2.74 تریلیون دلار رسید.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.