افزایش قیمت بیت کوین

sarah
1 سال قبل
بیت کوین

با انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه سکه برتر سلطه خود را در بازار از دست داده و به زیر 50،000 دلار برای اولین بار از مارس 2021 سقوط کرده است ، قیمت بیت کوین دوباره به بالای 50k دلار رسید.

Bitcoin پس از 15 درصد ضرر ، این هفته بازگشته است و طبق وب سایت پیشرو تجزیه و تحلیل رمزنگاری ، CoinGecko ، سکه 7.9٪ افزایش یافته و ارزش بازار فعلی خود را به 53،616 دلار رسانده است (در زمان انتشار این مقاله).

در حالی که براساس گزارش BTC Peers ، بیشتر متخصصان ادعا می كنند كه قوانین جدید مالیاتی رئیس جمهور بایدن می تواند دلیل كاهش كلی قیمت ارزهای رمزپایه باشد ، اما به سختی می توان فهمید كه سكه ها برگشت یافته و قوی تر می شوند.

علاوه بر بیت کوین ، دومین دارایی ارزشمند رمزنگاری یعنی اتریوم با افزایش 9.0 درصدی قیمت ، ارزش فعلی خود را به 2.510 دلار رساند. BNB ، XRP و Cardano’s ADA نیز کنار گذاشته نشده اند ، همه آنها به ترتیب 7.5٪ ، 15.5٪ و 9.6٪ افزایش را تجربه کرده اند.

در حالی که دلیل این افزایش ناگهانی قیمت مشخص نیست ، اما کارشناسان و تحلیل گران مالی اظهار داشتند که در روزها یا هفته های آینده می توانیم ببینیم که این ارزهای رمزپایه به بالاترین حد خود (ATH) رسیده و از آن فراتر رفته اند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.