افزایش ۱۰۰درصدی قیمت polkadot

neda
1 سال قبل
پولکادوت

قیمت Polkadot (DOT) صد درصد افزایش می یابد و داده های مشتقات بیشتر صعودی است مبانی قوی در بخش توسعه و داده های مشتقات نشان می دهد که قیمت DOT می تواند افزایش 100 درصدی خود را در کوتاه مدت نشان دهد.

Polkadot (DOT) یک پروژه بلاک چین است که برای اتصال زیر زنجیره هایی به نام زنجیره موازی یا پاراچین طراحی شده است. هر زنجیره کاربردی که در Polkadot ساخته شده است از چارچوب مدولار Substrate استفاده می کند و این به منظور سهولت روند توسعه است.

این پروژه بیشتر سال 2021 در مرکز توجه توسعه دهندگان و سرمایه گذاران بوده است ، اما اصلاح شدید بازار در 19 مه ضربه سنگینی به قیمت DOT وارد کرد و تیم در دو ماه گذشته نسبتاً ساکت بوده است. 

22 ژوئیه ، کارورا سواپ ، اولین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در اکوسیستم Polkadot ، راه اندازی شد. این پروژه توسط Acala ، یک پروژه مالی غیر متمرکز (DeFi) با پشتیبانی Coinbase Ventures ایجاد شده است.

در 24 روز گذشته ، DOT درصد جمع آوری کرد تا بتواند حمایت 20 دلاری را پس بگیرد ، اگرچه قیمت هنوز 58 درصد زیر 50 دلار است. در حال حاضر ، به نظر می رسد سرمایه گذاران از تداوم این روند صعودی اطمینان ندارند زیرا محدوده ۲۲ دلار قبلا مقاومت سنگینی از خود نشان داده بود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.