افزایش ۲۰ درصدی Polygon(MATİK

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در حالی که بیت کوین ، اتریوم ، کاردانو ، بایننس کوین و اکثر آلت کوین ها متوقف شده اند ، MATIC افزایش 20 درصدی را نشان میدهد.

با رسیدن به بالاترین سطح چند ماهه بالای 51000 دلار ، بیت کوین کمی رشد کرده و در حال حاضر در مرز 50 هزار دلار قرار دارد. اکثر آلت کوین ها در مقیاس 24 ساعته متوقف شده اند ، به جز Polygon که تقریباً 20 درصد در روز افزایش یافته است.

از زمانی که ارز دیجیتال اولیه بیت کوین ،از سقوط خود به 46،300 دلار در ابتدای ماه بازگشت ، گاوها کنترل بازار را در اختیار داشتند. همانطور که دیروز گزارش شد ، آنها دارایی را به 50،000 دلار و فراتر از آن هدایت کردند. علاوه بر این ، بیت کوین به بیش از 51000 دلار رسید که بالاترین قیمت از زمان اصلاحات در اواسط ماه مه بود.

 با این حال ، همانطور که در تلاش های قبلی برای غلبه بر این سطح خاص اتفاق افتاد ، BTC رد شد و چند هزار دلار تخلیه شد. این منجر به سقوط به حدود 49000 دلار ساعت قبلی شد. در حال حاضر ، بیت کوین تا حدودی پیشرفت کرده است و در حال حاضر بار دیگر زیر 50،000 دلار قرار دارد. ارزش بازار آن فقط 950 میلیارد دلار است ، در حالی که تسلط BTC بر سکه های جایگزین همچنان بالای 41 درصد است.

اکثر ارزهای دیگر نیز از دیروز آرام شده اند. اتریوم به بالاترین حد کمی بیش از 4000 دلار رسید اما نتوانست به صعود ادامه دهد. اصلاح سریع ، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ را به زیر 3900 دلار رسانده است. 

کاهش بیشتر از طرف کاردانو (-2٪) ، ریپل (-2.5٪) ، سولانا (-5٪) و Polkadot (-3٪) است. از سوی دیگر ، Binance Coin ، Dogecoin ، Uniswap و Litecoin کمی سبز هستند. MATIC تقریباً 20 درصد در روز افزایش یافته و به حدود 1.75 دلار رسیده است.

عملکرد Quant بقیه 100 سکه برتر را پشت سر گذاشته است. QNT ،ا ۲۷ درصد افزایش یافته و به 250 دلار نزدیک شده است. IOTA (16)) ، Axie Infinity (15)) ، Filecoin (12)) و Siacoin (10)) از این روش پیروی می کنند. در نتیجه ، ارزش بازار تجمعی همه دارایی های رمزنگاری شده نیز ثابت مانده است و زیر 2.3 تریلیون دلار است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.