افزایش 30 درصدی پالیگان ماتیک با بهبود وضعیت بازار ارز دیجیتال

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ماتیک، دارایی رمزنگاری بومی بلاک چین پالیگان، در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ درصد رشد داشته است.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای IntoTheBlock خاطرنشان می کند که تراکنش های بزرگ در حال افزایش هستند. IntoTheBlock آن دسته از تراکنش‌های بزرگ را شناسایی کرده است که به‌عنوان شاخصی برای نهنگ‌ها عمل می‌کنند و سرمایه‌گذاری سازمانی بالقوه برای پالیگان در 24 ساعت گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

تراکنش های بزرگ نیز برای توکن هایی مانند بیت کوین، اتریوم و دسنترالند افزایش یافته است که منجر به افزایش قیمت شده است. همانطور که توسط IntoTheBlock نشان داده شده است، تراکنش های بزرگ 100000 دلار یا بیشتر هستند. پس از کاهش به 1.62 دلار در طول فروش 4 دسامبر، ماتیک به طور پیوسته صعود کرده و امروز به بالاترین سطح 2.44 دلار رسیده است. پالیگان ، همچنان از هزینه های سرسام آور تراکنش های شبکه اتریوم بهره می برد. از زمان انتشار، تقریباً همه توکن‌های موجود در 100 توکن برتر ارزش افزوده دارند و به رنگ سبز معامله می‌شوند. ارزش کل بازار در 24 ساعت گذشته 7.61 درصد رشد کرده و در زمان انتشار به 2.4 تریلیون دلار رسیده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.