تایلند SEC و اداره پولی جزایر کیمن آخرین ن"/>

اقدام تایلند SEC و تنظیم کننده جزایر کیمن در مورد بایننس

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
تایلند SEC و اداره پولی جزایر کیمن آخرین نهادهای نظارتی هستند که به نظارت جهانی علیه بایننس پیوستند.

بایننس ، مبادله اصلی ارز رمزنگاری شده بر اساس حجم تجارت ، همچنان در مورد قانونی بودن فعالیت های خود در کشورهای خاص با نظارت قانونی روبرو است.
کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) و سازمان پول جزایر کیمن (CIMA) آخرین تنظیم کننده های مالی هستند که سرکوب نظارتی بایننس را اعلام کردند.
تایلند SEC روز جمعه اعلام کرد که آژانس شکایت کیفری علیه بایننس ، آغاز یک رویه کیفری و تحقیقات به اتهام فعالیت تجاری دارایی های دیجیتال بدون مجوز را آغاز کرده است.
این مقام گفت که Binance از طریق وب سایت خود خدمات “تجارت رمزنگاری” را با “تطبیق سفارشات یا ترتیب دادن به طرفین قرارداد یا ارائه سیستم یا تسهیل توافق نامه” فراهم کرده است.
SEC گفت: “با این کار ، Binance از مردم و سرمایه گذاران تایلند درخواست کرده است تا از خدمات خود ، یا از طریق وب سایت خود یا صفحه فیس بوک خود استفاده کنند.”
تنظیم کننده ذکر کرد که قبلاً در آوریل نامه ای هشدار دهنده به Binance صادر کرده بود که از صرافی خواسته بود پاسخ کتبی ارسال کند ، اما مبادله رمزنگاری در ارائه پاسخ در زمان تعیین شده ناموفق بود.
“فقط ارائه دهندگانی که طبق قانون مجوزهای مربوطه را دریافت کرده اند مجاز به ارائه خدمات مربوط به تجارت دارایی های دیجیتال ، مبادله ، سپرده گذاری ، انتقال ، برداشت یا هرگونه معامله مربوط به دارایی های دیجیتال هستند. متخلفان ممکن است مجازات های قانونی را داشته باشند. “
اعلامیه SEC تایلند تنها یک روز پس از اعلام رسمی CIMA در روز پنجشنبه مبنی بر اینکه نهادهایی مانند بایننس ، Binance Group و Binance Holdings “برای ثبت تبادل رمزنگاری” از یا در داخل کیمن “ثبت نشده اند ، مجاز نیستند. ” تنظیم کننده تأکید کرد که هیچ یک از نهادهای ذکر شده تحت هیچ نظارتی نیستند.
CIMA خاطرنشان كرد كه همچنين در مورد هر شركت وابسته به Binance كه فعاليتهايي را در جزاير كیمن انجام دهند ، تحقيق خواهد كرد.
این مقام افزود که هر شرکت مرتبط با رمزنگاری که تحت قانون شرکتهای جزایر کیمن سال 2020 گنجانده شده یا در جزایر کیمن تاسیس شده است یا باید توسط قانون ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال کشور ثبت شود.

سخنگوی بایننس به Cointelegraph گفت که مبادله رمزنگاری “همیشه به روشی غیرمتمرکز عمل کرده است.” نماینده گزارش های مربوط به عملیات رمزنگاری Binance در جزایر کیمن را تکذیب کرد و افزود: “با این حال ، ما دارای اشخاصی هستیم که تحت قوانین جزایر کیمن گنجانده شده اند و فعالیتهایی را انجام می دهند که توسط قانون مجاز است و مربوط به فعالیتهای تجاری مبادله رمزنگاری نیست.”

به عنوان یک مبادله بزرگ جهانی ، Binance تلاش کرده است تا حوزه حقوقی مناسبی را برای فعالیت تجارت رمزنگاری خود پیدا کند.
قبل از اینکه دولت ممنوعیت تجارت رمزنگاری را در سال 2017 اعمال کند ، در چین تاسیس شد ، Binance به خارج از کشور نقل مکان کرد و طبق گزارشات دفتر مرکزی آن در جزایر کیمن و سیشل از فوریه سال 2020 بود.
Binance به داشتن چندین نهاد در سراسر جهان مشهور است و گفته می شود قبلا دفتر مرکزی آن در مالت بوده است.
فوریه گذشته ، اداره خدمات مالی مالت ادعا کرد که هرگز Binance را برای فعالیت در این کشور تصویب نکرده است. آخرین اخبار در حالی منتشر می شود که سرکوب مجدد فعالیت Binance در سراسر جهان آغاز شده است ، دولت هایی مانند انگلستان ، ژاپن ، کانادا و ایالات متحده اخیراً اقدامات صرافی را از نزدیک دنبال می کنند.
براساس گزارش روز پنجشنبه بلومبرگ ، سازمان پول سنگاپور قصد دارد درخواست مجوز Binance Asia Services را در میان شرکت مادر خود که تحت نظارت
در سراسر جهان قرار دارد ، بررسی کند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.