السالوادور با نزدیک شدن قیمت به 50 هزار دلار، بیت کوین بیشتری خرید

neda
1 سال قبل
بیت کوین

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، خرید بیت کوین جدیدی را در توییتر اعلام کرد. دولت 21 بیت کوین دیگر خریداری کرده است که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 1 میلیون دلار ارزش دارد.

در اواخر نوامبر، رهبر کشور اعلامیه ای در مورد خرید 5.4 میلیون دلار بیت کوین اعلام کرد. پس از پذیرفتن دلار آمریکا به عنوان ارز رسمی در سال 2001، السالوادور نیز در سپتامبر امسال بیت کوین را به عنوان ارز قانونی تبدیل کرد. علیرغم اعتراضات گسترده علیه اجرای بیت کوین و مشکلات فنی که کیف پول دولتی چیوو با آن مواجه است، طرفداران ارزهای دیجیتال استدلال می کنند که آزمایش بزرگ بیت کوین این کشور می تواند نگاهی گذرا به آینده باشد. در سال 2022، السالوادور قرار است یک میلیارد دلار اوراق قرضه با پشتوانه بیت کوین را با مشارکت Blockstream منتشر کند. منتقدان این اقدام را به ناتوانی دولت در تأمین وام 1.3 میلیارد دلاری از صندوق بین‌المللی پول (IMF) مرتبط می‌دانند. تحلیلگران استدلال می کنند که اوراق قرضه بیت کوین می تواند به دلیل اعتبار پایین، تضمین پول از طریق شهود سنتی را برای کشورها دشوارتر کند. بزرگترین ارز دیجیتال اکنون با سطح حدودی 50000 دلار معامله می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.