السالوادور در تخفیف جمعه سیاه 100 بیت کوین (5.4 میلیون دلار) به مجموعه خود اضافه کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

السالوادور همچنان هیچ نشانه ای از بازگشت به تصمیم خود برای پذیرش بیت کوین نشان نمی دهد زیرا به انباشت بیشتر دارایی دیجیتال ادامه می دهد. بر اساس توییت اخیر نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور، این کشور اکنون 100 بیت کوین (BTC)، تقریباً 5.4 میلیون دلار به مجموعه خود اضافه کرده است.

این کشور از کاهش 7.7 درصدی قیمت بیت کوین در جمعه سیاه با این انتظار که ارز دیجیتال پیشرو در آینده افزایش یابد، استفاده کرد. به یاد بیاورید که در ماه سپتامبر، السالوادور به اولین کشور جهان تبدیل شد که بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی پذیرفته است، تصمیمی که از آن زمان تاکنون درو کرده است. در همین حال، قبل از تصمیم السالوادور مبنی بر پذیرش بیت کوین به عنوان یک ارز قانونی، کنگره این کشور ایجاد یک صندوق 150 میلیون دلاری BTC Trust را برای تسهیل تبدیل بیت کوین به دلار آمریکا تصویب کرد. این صندوق با موجودی کل 150 میلیون دلار بعداً از زمانی که کشور آمریکای مرکزی بیت کوین را خریداری کرد، بیش از 4 میلیون دلار سود ایجاد کرد.

ماه گذشته، رئیس جمهور بوکله در توییتر اعلام کرد که بخشی از سود برای ساخت یک بیمارستان دامپزشکی در پایتخت محلی آن، سن سالوادور، مصرف خواهد شد. در تحولی دیگر، اوایل این ماه، کشور آمریکای مرکزی همچنین برنامه‌های خود را برای ساخت 20 مدرسه اول بیت‌کوین با استفاده از بخشی از سود خود از سرمایه‌گذاری بیت‌کوین خود فاش کرد. السالوادور در سال‌های اخیر همچنان به سرمایه‌گذاری هنگفت در حوزه ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد، درست در اوایل سپتامبر، کشور آمریکای مرکزی پس از به دست آوردن 150 بیت کوین پس از کاهش قیمت، ارزهای دیجیتال پیشرو بیشتری را به مجموعه خود اضافه کرد. در ماه اکتبر، این شهرستان بار دیگر با افزودن 420 بیت کوین به مجموعه خود، این کاهش را خریداری کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.