السالوادور میخواهد در آینده ای نزدیک یک شهر بیت کوین بسازد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

چندی پیش السالوادور جهان را با تصمیم خود مبنی بر پذیرش بیت کوین به عنوان یکی از روش های رسمی پرداخت کشور شگفت زده کرد. با پایان یافتن سر و صدای اخبار هیجان انگیز، کشور بمب دیگری را به زمین انداخت.

حساب کاربری رسمی السالوادور در توییتر با این خبر منتشر شده است که این کشور ممکن است در آینده نزدیک یک شهر بیت کوین بسازد و اوراق قرضه بیت کوین به عنوان ابزار اصلی تامین مالی باشد. علاوه بر این، این کشور قصد دارد این شهر را در نزدیکی یکی از آتشفشان های کشور بسازد که انرژی زمین گرمایی برای آن تامین می کند.

نایب بوکله، رئیس جمهور السالوادور در طول تور تبلیغاتی بیت کوین یک هفته ای خود درباره زیرساخت های شهر صحبت کرده است. گفته می شود که شامل مناطق مسکونی و همچنین مناطق مشترک و یک فرودگاه است که مربع اصلی آن شبیه علامت بیت کوین است. طبق برآوردها، هزینه های ساختمان حدود 300000 بیت کوین (تقریباً 17.224 میلیارد دلار در حال حاضر) خواهد بود.

سامسون مو، مدیر ارشد استراتژی ارائه‌دهنده فناوری بلاک‌چین Blockstream، در مورد این پروژه گفت: «این امر السالوادور را به مرکز مالی جهان تبدیل می‌کند.» بوکله، در حالی که مقایسه ای با شهرهای مترقی باستانی انجام می دهد، اضافه می کند: «اینجا سرمایه گذاری کنید و تمام پولی را که می خواهید به دست آورید. در حالی که چشم انداز یک شهر رمزنگاری آینده نگرانه بسیار جلوتر به نظر می رسد، انتظار می رود اولین اوراق قرضه بیت کوین آن در سال 2022 منتشر شود. به نظر می رسد این احتمال وجود دارد که ما زودتر از آنچه فکر می کنیم شاهد تولد این شهر باشیم.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.