امید به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری بیت کوین میان معامله گران در حال کاهش است

neda
1 سال قبل
بیت کوین

زمستان ها برای ارز دیجیتال هرسال دوران سختی بوده است، در نتیجه دارایی ها در نمودارها بی حس شده اند. در ماه دسامبر هیچ افزایشی دیده نشد بنابراین، ارز دیجیتال برتر طعمه چنگال خرس ها شده است.

قیمت بیت کوین قبلاً به سطوحی در حدود 47440.57 دلار سقوط کرده بود که ضرر زیادی برای دارندگان بیت کوین داشت.امید به قیمت 100 هزار دلاری در حال کاهش است. در همین حال، بنیانگذار و رئیس اجرایی ریپل از انتقال بیت کوین از Proof-of-Work برای رسیدگی به مصرف انرژی در بلندمدت حمایت می کند. بخش‌هایی از این صنعت درباره احتمال از دست دادن برتری بیت‌کوین برای یک بازه زمانی قابل توجه فکر می‌کنند.

یکی از مشکلات مهم بیت کوین این است که بیت کوین یک منبع انرژی است. تسلا در این فضا نگرانی های زیست محیطی خود را در مورد استخراج بیت کوین ابراز کرده است.

به گفته گلس نود، موجودی بیت کوین در صرافی ها به شدت کاهش یافته است که به معنای کمبود عرضه برای تامین تقاضا است. این به افزایش صعودی قیمت ها با تغییر در روند بازار اشاره دارد. بهره باز بیت کوین در حال کاهش است، زیرا در صرافی بیت مکس به پایین ترین سطح یک ساله خود یعنی 370,871,712.77 دلار رسیده است. که به عدم علاقه به معامله گران جدید برای ورود به آن اشاره دارد. انحلال قراردادهای طولانی بر انحلال قراردادهای کوتاه برتری دارد. این بدان معناست که بازار شروع به حمایت از معامله گران به نفع سقوط کرده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.