اولین صندوق رمزارزها در سوئیس تأیید شد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در سوئیس همچنان در حال افزایش است زیرا مقامات مالی محلی تأییدیه های نظارتی بیشتری برای ابزارهای سرمایه گذاری رمزنگاری می کنند.

اداره نظارت بر بازارهای مالی سوئیس (FINMA) صندوق فهرست بازارهای رمزنگاری را به عنوان “اولین صندوق رمزنگاری بر اساس قوانین سوئیس” تصویب کرد.

این صندوق توسط مدیر دارایی سوئیسی Crypto Finance راه اندازی شده است و توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری PvB Pernet von Ballmoos AG اداره می شود و توسط سرپرست SEBA Bank AG تحت نظارت قرار می گیرد. FINMA خاطرنشان کرد که صندوق جدید تأیید شده محدود به سرمایه گذاران واجد شرایط است که عمدتا روی ارزهای رمزنگاری شده یا دارایی های دیجیتالی “بر اساس فناوری بلاک چین یا دفتر کل توزیع شده” سرمایه گذاری می کنند.

تنظیم کننده گفت که صندوق شاخص بازار رمزنگاری تنها ممکن است در ارزهای رمزنگاری شده با “حجم معاملات به اندازه کافی بزرگ” سرمایه گذاری کند.

Crypto Finance خاطرنشان کرد: “هدف از Crypto Market Index 10 اندازه گیری قابل اعتماد عملکرد بزرگترین دارایی ها و توکن های رمزنگاری لیکویید شده و ارائه معیار سرمایه گذاری برای این کلاس دارایی است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.