اوکراین در مسیر قانونی کردن معامله و پرداخت رمز ارز

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

اوکراین در چند ماه گذشته خود را برای قانونی شدن ارزهای رمزنگاری شده و هریونیای مجازی(virtual hryvnia) آماده کرده است. بدیهی است که پس از تصویب قانون جدید دارایی های مجازی، ساکنان اوکراین می توانند به طور قانونی در این کشور رمزارزها را معامله و خرج کنند.

الکساندر برنیاکوف(Oleksandr Bornyakov)، معاون وزیر تحول دیجیتالی اوکراین، روز جمعه در مصاحبه ای اعلام کرد که پس از تصویب قانون جدید، امکان پرداخت قانونی پول رمزنگاری شده در این کشور وجود دارد. در حال حاضر، پیش نویس قانونی موسوم به “درباره دارایی های مجازی” در حال آماده شدن برای جلسه قرائت دوم است.

به گفته برنیاکوف، صرافی ها همچنین مجوز ارائه خدمات به اوکراینی ها را دریافت می کنند، خدماتی که توسط ناظران قانونی بررسی می شود. وی تأکید کرد که این یک رژیم صدور مجوز نیست و اضافه کرد:

“ما درک می کنیم که تجارت با دارایی های مجازی پدیده ای جهانی است، بنابراین اگر ما شرایطی را برای ثبت کردن در اوکراین تعیین کنیم، به معنی ورود صرافی های کریپتو به کشور ما نخواهد بود.”

هولدرهای رمزارز با این خبر از مزایای متعددی بهره مند خواهند شد. این موضوع سبب حفاظت از سرمایه گذاران می شود و به آنها اجازه می دهد که به صورت قانونی مدعی دارایی های رمزنگاری شده خود باشند. به علاوه، انتظار می رود که این قانونگذاری، دارایی های مجازی را به پدیده ای مشترک برای دولت و جامعه تبدیل کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.