اکانت رسمی توییتر شیبا اینو کلیپ مرموزی منتشر کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

حساب رسمی توییتر ارز دیجیتال شیبا اینو، تیزر یک کلیپ کوتاه با ارجاعات متعدد به این توکن را منتشر کرده است. این ویدئو حاوی نکات زیادی در مورد آنچه که برای میم توکن که اخیراً چرخه رشد 180 درصدی را پشت سر گذاشته است، است.

نیمه اول تیزر ارائه شده چیزی جز لامپ هایی که به تدریج روشن می شوند را نشان نمی دهد. این فرآیند بیشتر شبیه یک پیش نمایش از نسخه آینده یا حتی یک مشارکت است. درست پس از صحنه با لامپ های بزرگ، صفحه نمایش محو می شود و ما می توانیم دو حرف شبیه “W” و “V” را در یک نماد مشاهده کنیم. هر دو حرف در نام نشانه رسمی یا اکوسیستم آن وجود ندارند. شبکه شیبا مدت زیادی است که به سمت نقطه عطف جدیدی پیش می رود و یا امروز یا فردای آن روز به آن می رسد. کلیپ منتشر شده ممکن است بخشی از جشن مهم تری باشد که این پروژه برای کاربران و سرمایه گذاران خود تدارک دیده است. جامعه حدس زده است که این پروژه ممکن است برخی از سکه ها را بسوزاند، مسابقه ای برگزار کند یا محصولات جدیدی منتشر کند یا از مواردی استفاده کند که به توکن SHIB برای شکستن روند نزولی قوی کمک کند.

سایر اعضای انجمن حدس می‌زنند که این پروژه در حال آماده شدن برای انتشار یک موزیک ویدیوی واقعی یا یک کلیپ است، که در بین پروژه‌های ارز دیجیتال مانند شیبا اینو یک عمل غیر معمول نیست. پیش از این، میم توکن فلوکی کمپین بازاریابی گسترده ای را در خیابان های لندن و مادرید منتشر کرد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.