اکنون افراد از ایالات متحده می توانند FTM را به عنوان Gemini Lists Fantom خریداری و تجارت کنند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Fantom ، یکی از معدود پروژه های بلاکچین است که در برابر آزمایش های سال 2021 مقاومت کرده و همچنان روند رو به رشدی داشته است ، با ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده از طریق لیست FTM Gemini در بورس آن ، به یک نقطه عطف مهم دیگر تبدیل می شود. Fantom یکی از پروژه هایی است که از سقوط اخیر بیت کوین در حالی که مردم دارایی دیجیتال را در اختیار داشتند ، جان سالم به در برد.
به عنوان یک پروژه بلاکچین با هدف کاهش فشارها و ناامیدی های کاربران سایر سیستم عامل ها در مورد قابلیت استفاده ، هزینه ، سرعت معامله و امنیت ، این پلتفرم از ابتدای سال 2021 روند رو به رشدی داشته است.
در حالی که ارزهای رمزپایه دیگر در بازار بی ثبات 2021 سقوط کرده اند ، ارزش خود را نگه داشته و فرصتی انکار ناپذیر را ارائه می دهد!
Fantom که توسط Gemini درج شده است ، اولین صرافی مستقر در ایالات متحده است که FTM را لیست می کند ، و آن را یک گام بزرگ به منظور دسترسی Fantom به میلیون ها آمریکایی ساخته است.
Fantom یکی از معتبرترین و قابل تنظیم ترین سیستم عامل های مبادله ارز دیجیتال است که توسط کامرون و تایلر وینکلوس تاسیس شده است.
صرافی ای که به شهروندان ایالات متحده امکان می دهد از ارز فیات برای تجارت امن ارزهای رمزنگاری شده مختلف و با خیال راحت استفاده کنند.
Fantom نقش مهمی در صنعت بلاکچین ایفا می کند زیرا دارای نظم بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است.
لیست Gemini در مورد Fantom ، آنرا را قادر می سازد تا یک قدم به تبدیل شدن به یکی از بهترین سیستم عامل های DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) در صنعت نزدیک شود.

بنیاد Fantom با حل سه گانه بلاکچین صنعت بلاکچین را نوآور می کند.
تیم جهانی آن بسیار متنوع است ، و کارآفرینان ، دانشمندان ، مهندسان ، طراحان و محققان در یک چشم انداز مشترک همکاری می کنند.
Fantom دارای بسیاری از ویژگی های حیاتی است ، از جمله هزینه های کم ، سرعت معاملات سریع ، کارآمد و بلاکچین سازگار با توسعهدهنده.
این ویژگی ها بخشی از رمز موفقیت Fantom است زیرا شبکه آن شاهد رشد روزمره انفجاری معاملات بوده است. بگذارید واقعیتها خودشان صحبت کنند. Fantom در کمتر از یک ثانیه معاملات را پردازش می کند تا سرانجام کاربر بلاکچین کاربر پسند باشد.
Fantom نه تنها رشد انفجاری را تجربه کرده است ، بلکه مشارکت های متعدد دولتی را از خاورمیانه و آسیا کسب کرده است.
علاوه بر هزینه های کم و معاملات فوری ، Fantom کارآمد ، ایمن ، انعطاف پذیر و بسیار مقیاس پذیر است.
لیست Fantom’s در Gemini محبوبیت آن را سرسام آور افزایش داده و میلیون ها کاربر آمریکایی را قادر به خرید و تجارت FTM می کند ، و آن را به یک فرصت نهایی تجاری تبدیل می کند که نباید از دست داد!

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.