اکنون می توانید NFT های پشت طلا را با جبران اثر کربن استخراج خریداری کنید

sarah
2 سال قبل
NFT

ارائه دهنده کیف پول Lohko NFT هایی با پشتیبانی از طلا را ارائه می دهد که جبران کننده های کربن هستند.

ارائه دهنده کیف پول دارایی های دیجیتال Lohko و شرکت فناوری Mattereum مستقر در لندن با هم همکاری کردند تا توکن های غیر قابل استفاده یا NFT را به بازار عرضه کنند که از طلا پشتیبانی می شوند و ضایعات کربن به آنها متصل است.
طبق اطلاعیه 26 مه ، این نشانه ها مالکیت میله های طلای فیزیکی را دارند که در یک طاق در سنگاپور مدیریت می شود و توسط شریک Bullionstar اداره می شود.
هر NFT نشان دهنده یک شمش اصلی از طلا است ، که هر دو عدد توکن و میله فیزیکی طلا دارای یک شماره سریال منحصر به فرد هستند.
توکن ها همچنین با ضمانت به فروش می رسند که تضمین می کند صاحب NFT “از حقوق قانونی کامل برای بازخرید میله طلای فیزیکی برخوردار نیست”.
NFT ها در بازار محبوب NFT مستقر در Ethereum OpenSea فهرست شده اند ، به طوري كه نشان ها به ترتيب نشان دهنده يك اونس طلا ، 10 گرم طلا يا 100 گرم طلا هستند.
یکی از NFT های 100 گرمی همچنین دارای هنر دیجیتال سه بعدی است که گاو نر متحرک را روی یک میله طلا به تصویر می کشد.
به نظر می رسد نسخه ای از این رمز سه ماه پیش برای اولین بار برای 7 اتر در OpenSea ذکر شده است.

مدیر عامل شرکت Lohko ، آنتی سارنیو ، بر افزایش کاربرد طلای توکن دار نسبت به همتای اصلی فیزیکی آن تأکید کرد و اظهار داشت: “محدودیت اصلی طلا به عنوان یک گروه سرمایه گذاری این است که انتقال مالکیت آن دشوار است […] دارندگان طلای NFT قادر به فروش طلای خود در هر مکان و به هر کسی در هر بازار بلاک چین هستند. این یک سود بزرگ برای سرمایه گذاران طلا است که نقدینگی بهتر و حاشیه فروش بیشتری را برای آنها فراهم می کند. “

Lohko اولین کسی نیست که طلا را توکن می کند ، Token Gold Mint Perth ادعا کرد که این اولین توکنی است که توسط “طلای تضمین شده دولت” پشتیبانی می شود و در اکتبر 2019 روی یک بلاک چین عمومی راه اندازی می شود ، در حالی که مدیر دارایی Coinshares و ارائه دهنده کیف پول بلاکچین با یکدیگر همکاری می کنند.
در ماه مه سال 2020 ، پلت فرم متمرکز وام دارایی های رمزنگاری Celsius محصول بازده خود را برای توکن طلای Tether’s XAUT راه اندازی کرد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.