ایالات متحده مردی را به دلیل فعالیت در تجارت غیرمجاز صرافی بیت کوین به 3 سال زندان محکوم کرد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) روز پنجشنبه اعلام کرد که یک مرد کالیفرنیایی، هوگو سرجیو مجیا، به دلیل اداره یک تجارت بدون مجوز که حداقل 13 میلیون دلار بیت کوین و پول نقد، اغلب برای قاچاقچیان مواد مخدر مبادله می کرد، به 36 ماه زندان فدرال محکوم شد.

وزارت دادگستری توضیح داد که مرد 50 ساله شهرستان سن برناردینو در 1 ژوئیه به “یک فقره فعالیت در یک تجارت انتقال پول بدون مجوز و یک مورد پولشویی” اعتراف کرد. مجیا از ماه می ۲۰۱۸ تا سپتامبر ۲۰۲۰ یک تجارت صرافی ارز دیجیتال را اداره می‌کرد که بیت‌کوین را به پول نقد و بالعکس تبدیل می‌کرد. او برای این تراکنش‌ها کمیسیون دریافت می‌کرد اما هرگز کسب‌وکار خود را در شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ثبت نکرد. علاوه بر این، او شرکت هایی را برای پنهان کردن فعالیت واقعی خود تأسیس کرد، از جمله Worldwide Secure Communications LLC، World Secure Data، و The HODL Group LLC، وزارت دادگستری توضیح داد: در طول دوره تقریباً 2 و نیم ساله، طبق توافق نامه، مجیا حداقل 13 میلیون دلار مبادله کرد. وزارت دادگستری توضیح داد که مجیا با مشتری‌ای که چندین بار بین ماه مه 2009 تا مارس 2020 با مجریان قانون کار می‌کرد، ملاقات کرد تا «بیت‌کوین را با ده‌ها هزار دلار پول نقد مبادله کند».

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.