ایران به ماینرهای ارز دیجیتال دستور داده است تا عملیات خود را برای جلوگیری از خاموشی های زمستانی متوقف کنند

neda
9 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

مقامات ایران بار دیگر به ماینرهای دارای مجوز گفته اند که در صورت کمبود برق در ماه های سرد زمستان فعالیت خود را متوقف کنند. پس از دوره ای از محدودیت های مشابه در تابستان گذشته، شرکت ها، مجاز به از سرگیری استخراج در ماه سپتامبر شدند.

با انتظار افزایش نیازهای انرژی در سراسر کشور با دمای پایین در ماه‌های آینده، دولت ایران اکنون اقداماتی را برای محدود کردن مصرف و جلوگیری از کسری برق انجام می‌دهد. درست مانند اوایل سال جاری، این اقدامات بر صنعت رو به رشد ماینینگ ارز دیجیتال کشور تأثیر خواهد گذاشت. روزنامه انگلیسی زبان فایننشال تریبون گزارش داد که شرکت توانیر، شرکت تولید، توزیع و انتقال نیروی برق ایران، اخیراً به مراکز مجاز استخراج ارزهای دیجیتال دستور داده است که سخت افزارهای پرقدرت خود را از برق بکشند. مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی شرکت توانیر به صدا و سیما گفت: وزارت نیرو از ماه گذشته در تلاش برای کاهش مصرف سوخت مایع در نیروگاه‌ها بوده است. به گفته این مقام رسمی، قطع منبع تغذیه برای مزارع کریپتو دارای مجوز بخشی از فهرست اقداماتی است که شامل خاموش کردن لامپ ها در مناطق امن تر در شب و نظارت دقیق بر مصرف است. این شرکت معتقد است که این اقدامات به جلوگیری از خاموشی های احتمالی در زمستان که تقاضای برق بیشتر است کمک می کند. مشهدی با بیان اینکه نیروگاه های ایران توانسته اند تا چند ماه آینده مقداری سوخت صرفه جویی کنند، تاکید کرد: مصرف کنندگان باید در مصرف گاز و برق احتیاط کنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.