ایلان ماسک از جامعه دوج کوین خواست سکه های خود را بفروشند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، از سرمایه‌گذاران بزرگ دوج کوین می‌خواهد تا «بیشتر سکه‌های خود را بفروشند». ثروتمندترین فرد جهان که اخیراً از حامیان سرسخت ارزهای دیجیتال میم بوده است، گفت که چنین اقدامی از حمایت کامل او برخوردار خواهد شد و او “اگر آنها فقط حساب های خود را باطل کنند، به معنای واقعی کلمه [دلار] را پرداخت خواهد کرد.” ماسک افزود: تمرکز بیش از حد تنها مشکل واقعی است، [به نظر من]. در مورد کسانی که نگران کاهش قیمت بازار دوج کوین به دنبال چنین اقدامی در بخشی از “نهنگ ها” هستند، همانطور که از دارندگان عمده سکه در این صنعت نام برده می شود، ماسک می گوید قیمت ها ممکن است به طور موقت پایین باشند، اما این امر باعث می شود پتانسیل برای افزایش بلندمدت بیشتر شود.

همانطور که ماسک در اوایل این ماه از دوج کوین تبلیغ کرد و گفت که عرضه بالای آن نسبت به بیت کوین (BTC) در واقع می تواند یک مزیت باشد، او به نگرانی های مربوط به تعداد کمی از نهنگ ها اشاره کرد که مقدار زیادی از این ارز دیجیتال را در اختیار دارند. مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس قبلاً دوج کوین را «ارزهای رمزنگاری شده مردمی» نامید و گفت که برای داشتن این ارز دیجیتال نیازی نیست «یک گیگاچاد» داشته باشند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.