ایلان ماسک از دارندگان دوج کوین می‌خواهد صرافی‌های متمرکز را کنار بگذارند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، پس از یک مشاجره کوتاه با ژائو، مدیرعامل بایننس، صرافی‌های ارزهای دیجیتال را هدف قرار داد.

در توییت اخیر، ایلان ماسک طرفدار برداشت پول از پلتفرم‌های معاملاتی متمرکز است تا دارندگان دوج کوین کلیدهای خصوصی خود را کنترل کنند. این اولین بار نیست که ماسک از جمعیت «نه کلیدهای شما، نه رمزارز شما» پشتیبانی می‌کند.

در ماه فوریه، او توییت کرد که از هر کیف پول ارز دیجیتالی که به کاربران اجازه نمی دهد وجوه خود را کنترل کنند، باید «به هر قیمتی شده اجتناب شود». در آن زمان، ماسک همچنین میم چاک نوریس را در مورد Mt. Gox، صرافی ارز دیجیتال منقرض شده که در هک ویرانگر سال 2014 850000 بیت کوین از دست داد، منتشر کرد.

دارندگان ارز دیجیتال معمولاً به دلیل هک‌های احتمالی یا سایر حوادث از نگهداری رمزارز خود در صرافی‌ها منع می‌شوند. با این حال، کسانی نیز هستند که معتقدند مبتدیان نباید رمز ارز خود را خودشان نگهبانی کنند، زیرا این فرآیند بسیار دشوار است و ممکن است منجر به از دست دادن سرمایه شود. ماه گذشته، ماسک همچنین توصیه عاقلانه دیگری به دارندگان ارزهای دیجیتال ارائه کرد و از آنها خواست که در بحبوحه اوج شیبای اینو شیدایی، مزرعه خود را روی ارزهای دیجیتال شرط بندی نکنند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.