ایلان ماسک از دولت ایالات متحده خواسته است که فضای ا"/>

ایلان ماسک از نهادهای نظارتی ایالات متحده خواست که هیچ کاری نکنند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ایلان ماسک ، کارآفرین فناوری ، مقررات رمزنگاری در ایالات متحده را مورد ارزیابی قرار داده و به دولت توصیه می کند “برای جلوگیری از کند شدن پیشرفت صنعت” کاری انجام ندهد “.

ایلان ماسک از دولت ایالات متحده خواسته است که فضای ارز رمزنگاری شده را بیش از حد کنترل نکند. ماسک در کنفرانس کد در بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، سه شنبه ، در مصاحبه ای با کارا سویشر ، نویسنده روزنامه نیویورک تایمز ، در مورد ارزش ارزهای رمزنگاری شده و مقررات آینده دولت اظهار نظر کرد.

ماسک گفت که در حالی که معتقد است از بین بردن رمزنگاری “ممکن نیست” ، مقامات می توانند با وضع مقررات سختگیرانه بر صنعت ، پیشرفت آن را کند کنند.

هنگامی که از ماسک به طور خاص پرسیده شد که دولت ایالات متحده در مورد مقررات رمزنگاری چه باید بکند ، پاسخ داد: “هیچ کاری نکنید”. مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس در ادامه گفت که اگرچه او “متخصص بزرگ رمزنگاری” نیست ، اما ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نسبت به پول سنتی فیات می بیند.

وی افزود: “[ارزهای رمزنگاری شده] امیدواریم خطا و تأخیر در سیستم های پولی قدیمی را کاهش دهند.” بحث در مورد مقررات رمزنگاری ایالات متحده به دلیل سرکوب اخیر فعالیتهای مرتبط با رمزنگاری در چین ایجاد شد.

ماسک معتقد است که دولت چین اخیراً نظارت خود را بر ارزهای دیجیتال افزایش داده است تا زیرا این کشور با کمبود برق مواجه است. دولت چین اخیراً عملیات استخراج رمزنگاری پرمصرف انرژی را احتمالاً در تلاش برای رفع کمبود،هدف گرفته است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.