ایلان ماسک توضیح میدهد که چرا دوج کوین را بیشتر از بیت کوین دوست دارد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ایلان ماسک در یک تاپیک توییت اخیر علیه جک دورسی که توسط فرخ سرمد، بنیانگذار رادیو راگ، کارآفرین و کریپتو پانک (طبق بیوگرافی او در توییتر) آغاز شده بود، به بحث پیوست. موضوع در مورد فناوری Web3 است و بیت کوین و اتریوم در آن دخیل هستند.

ماسک موافق است که بیت کوین به افراد ثروتمند جدید قدرت می دهد

به نظر می رسد ایلان ماسک با توییت بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین در مورد اینکه بیت کوین فقط به افراد ثروتمند قدرت می دهد، موافق است. او اظهار داشت که دقیقاً به همین دلیل است که از دوج کوین پشتیبانی می کند. او چندین بار در گذشته بیان کرده است که دوج “ارز رمزنگاری شده مردم” است.

پیش از این، U.Today گزارش داده بود که ماسک قبلاً وب 3 را مورد انتقاد قرار داده است و آن را “BS” می نامد و نشان می دهد که ممکن است آنطور که سرمایه گذاران و عموم مردم انتظار داشتند انقلابی نباشد. در اوایل این هفته، دورسی، بنیانگذار توییتر و مدیر عامل سابق آن، فناوری Web3 را به عنوان چیزی که متعلق به سرمایه گذاران خطرپذیر از سیلیکون ولی است و بنابراین متمرکز است، مورد انتقاد قرار داد. دورسی به عنوان یک ماکسی بیت کوین شناخته می شود که طرفدار تمرکززدایی وب و فناوری های جدید است. او در تاپیک فوق با پاسخ به فرخ سرمد و ذکر اتریوم این موضوع را تایید کرد. جک اول مخالفت با اتر را انکار کرد و در توییتی نوشت که تنها با تمرکز ونقطه شکست تنها متعلق به VC و دروغ های کنترل شده شرکت” مخالف است. با این حال، پس از آن، او اعلام کرد که اتریوم مخالف «تاسیس» نیست و پیشنهاد کرد به جای اعتماد به حرف او، به اصول آن نگاه کنید. بنابراین، او دوباره بیت کوین و اتریوم را در مقابل یکدیگر قرار داد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.