ایلان ماسک ضد بیت کوین نیست!

neda
1 سال قبل
بیت کوین

ایلان ماسک به‌خاطر شیطنت‌های توییتری‌اش به خوبی شناخته می‌شود و به همین دلیل از او به عنوان «ثروتمندترین ترول» یاد می‌شود.

آخرین مورد از سری توییت‌های عجیب و غریب او بحث را به بیت‌کوین بازگرداند، جایی که ماسک با تمسخر به یکی از کاربران پاسخ داد که «بیت‌کوین سرطان را درمان می‌کند». همه چیز از جایی شروع شد که ماسک یک میم را در مورد روزهای قدیم به اشتراک گذاشت با عنوان “تلفن همراه در چشم نیست …. فقط افرادی که در لحظه زندگی می کنند» یکی از کاربران با یک کامنت کنایه آمیز دیگر به این میم پاسخ داد و مدعی شد «بیت کوین می تواند این مشکل را برطرف کند» که به نظر می رسید توجه ماسک را به خود جلب کرده است و او با تمسخر پاسخ داد: «بیت کوین سرطان را درمان می کند».

شیطنت های توییتری ماسک بسیار محبوب است به طوری که چندین اقدام قانونی هزینه بر داشته است و جریمه های مقامات با توجه به توییت های او اغلب مسئول حرکت بازار بوده است. در حالی که به نظر می رسد ماسک اخیراً این نفوذ را از دست داده است زیرا در چندین موقعیت موفق به پامپ دوج نشده است، اما مردم همچنان نسبت به توانایی های او محتاط هستند.

تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین را در ماه مه امسال خریداری کرد و آن را با اعلام اینکه شرکت موردی شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین خواهد کرد، پیگیری کرد. با این حال، تنها چند روز پس از اینکه ماسک طرح خود را با ادعای نگرانی های زیست محیطی پس گرفت، این امر موجی از واکنش‌های منفی جامعه بیت‌کوین را برانگیخت که بر اثبات اشتباه ماسک صریح بودند. در نتیجه، طرفداران بیت کوین اغلب در حال مشاجره با ماسک در توییتر دیده می شدند، در حالی که میلیاردرهای فناوری همچنان به تمسخر ارزهای دیجیتال برتر و حامیان آن ادامه می دادند.

ماسک یک شبه تبدیل به یک شرور بیت کوین شد و بسیاری معتقد بودند که تسلا ممکن است بیت کوین آنها را بفروشد. با این حال، کنفرانس B-Word دوباره احساسات بازار را تغییر داد زیرا ماسک به صراحت اعلام کرد که تسلا هنوز بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین دارد و همچنین برنامه هایی برای راه اندازی مجدد گزینه پرداخت بیت کوین ارائه کرد. بنابراین، به نظر می رسد ماسک بیشتر از حداکثر گرایی ضد بیت کوین است تا ضد بیت کوین.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.