ایلان ماسک طرفداران فناوری وب ۳ را مورد تمسخر قرار داد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اخیراً با جدیدترین میم خود طرفداران «وب 3.0» را در توییتر مورد تمسخر قرار داد.

این میلیاردر نسخه‌ای سه صفحه‌ای از کمیک محبوب «آداب ادرار» را به اشتراک گذاشت که مردی را نشان می‌دهد که وارد حمام مردانه می‌شود و دسته‌ای ادرار خالی را کنار می‌گذارد تا حمایت خود را از کریپتو، وب۳ و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) به یک غریبه اعلام کند. درست در کنار او اصطلاح “web3” تبدیل به واژه‌ای پرمخاطب شده است که اینفلوئنسرهای کریپتو و سرمایه‌گذاران ریسک پذیر در چند ماه گذشته آن را مطرح کرده‌اند. در حالی که تعریف دقیق این اصطلاح مبهم است، “وب 3.0” به عنوان یک چشم انداز اتوپیایی از اینترنت معرفی می شود که در آن مردم با کمک بلاک چین و سایر فناوری های پیشرفته، مالکیت داده های خود را پس می گیرند. همچنین تعداد زیادی از مردم وجود دارند که این تکرار جدید اینترنت را چیزی جز گرفتن پول نقد نمی دانند.

ماسک همچنین توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را در پاسخ به توییت بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران دوج کوین درباره گسترش کلاهبرداری‌ها در صنعت، مورد تمسخر قرار داد. اگرچه، برخی از طرفداران NFT این توییت را به عنوان یک تایید می‌دانستند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.