این استارت آپ جدید متاورس را به 1 میلیارد دستگاه می رساند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

با پایان یافتن سال 2021، روایت‌های NFT و متاورس همچنان بر سرفصل‌های خبرها تسلط دارند. این بازارها که در ابتدای سال در ابهام نسبی شروع شده بودند، توجه مفسران فناوری و مخاطبان جریان اصلی را به طور یکسان به خود جلب کرده‌اند و میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری را به خود جذب کرده‌اند و صنایعی را که ظاهراً از هوا خارج شده‌اند، ایجاد کرده‌اند. اما یک مشکل همچنان وجود دارد ، علیرغم توجه، جریان اصلی هنوز در تلاش برای درک مفید بودن این بخش ها است. علیرغم تمام وعده‌هایشان، NFTها و متاورس فاقد قابلیت ملموسی برای درک کاربر معمولی هستند، و هزینه بالای ورود، حتی شروع کار را برای اکثر افراد دشوار می‌کند.

اپلیکیشن Holohoot, که خود را به عنوان اولین مولد، بازار و متاورس NFT واقعیت افزوده (AR) جهان معرفی می‌کند، در تلاش است NFT و متاورس را به نزدیک به یک میلیارد دستگاه آماده AR در حال گردش برساند. اپلیکیشن آن‌ها توجه برخی از بزرگ‌ترین نام‌های رمزارز را به خود جلب کرده است و فروش عمومی آن‌ها در حال حاضر موج‌های زیادی را ایجاد کرده است. به عنوان پلتفرمی که با در نظر گرفتن سادگی، مقیاس‌پذیری و کاربردی ساخته شده است، اپلیکیشن AR Hololoot این فرصت را دارد که بازار بزرگی را که راه‌حل‌های دیگر بلاک چین تاکنون برای دستیابی به آن تلاش کرده‌اند، به دست آورد. با راه‌اندازی $HOL در لحظه افزایش علاقه رسانه‌ها به این صنعت، IDO Hololoot در حال حاضر در محافل رمزنگاری و همچنین صنعت مصرف‌کننده گسترده‌تر در حال تغییر است. Hololoot در حال آماده شدن برای رویداد تولید توکن (TGE) و لیست غیرمتمرکز خود در 13 دسامبر است. در مرحله اول، توکن بومی آنها $HOL طی سه روز به صورت فروش عمومی در سه لانچ پد در دسترس خواهد بود. اولین فروش آنها، که در 10 دسامبر در Seedify کاهش یافت، لحن را برای اتفاقات آینده تعیین کرد.طبق لانچ پد، استخر First Come, First Served Hololoot تنها در 23 ثانیه پر شد و رکوردهای قبلی IDO آنها را شکست.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.