بازار اتریوم همچنان راکد است

neda
1 سال قبل
اتریوم

ماه سپتامبر برای بیشتر سکه های بازار نزولی بوده است. با این حال ، با فرا رسیدن ماه اکتبر ، انتظار دوباره بازار در بین شرکت کنندگان مشاهده شد. شروع سه ماهه چهارم به حداقل رسیده است ، بیت کوین و اتریوم تنها در 12 ساعت نزدیک به 10 g افزایش یافته اند. اکنون ، اگرچه این سودهای قابل توجه با تحکیم در سطوح اصلی مقاومت مواجه شده است ، اما انتظار بازار از سه ماهه آخر سال 2021 افزایش یافته است.

در 1 اکتبر ، اتریوم از مقاومت 3100 دلاری عبور کرد. در زمان مطبوعات ، ETH با 3275 دلار معامله می شد و سود روزانه نزدیک به 7.71 درصد و سود هفتگی 10.77 درصد را نشان می داد.

 در بازه های زمانی بالاتر ، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای اتریوم با ورود جریانات نقدی افزایش قابل توجهی کرد. با وجود اینکه اتریوم در سطح 3300 دلار مقاومت بزرگی را تجربه می کرد ، نشانه های واضحی وجود داشت که نشان دهنده یک مسیر رشد خوب برای آلت کوین برتر بود. 

یکی از نشانه ها این بود که بیش از 1.2 میلیارد اتریوم در سه ماهه سوم سوزانده شد. این راه را برای عرضه روایت های تکان دهنده در بازار فراهم کرد. شرایط فوق ، در کنار افزایش قیمت و روند نزولی قابل توجه در ذخایر اتریوم در صرافی ها ، می تواند شوک عرضه را برانگیزد. این نیز می تواند قیمت را در کوتاه افزایش دهد.

با این وجود ، رشد شبکه ETH ، علیرغم افزایش قیمت ها ، همچنان راکد است. در مقایسه با تجمع ماه مه ، رشد شبکه به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. 

با این حال ، پس از آنکه ویزا مفهوم کانال های پرداخت جهانی را از طریق شبکه لایه 2 که از اتریوم پشتیبانی می کند ، آشکار کرد ، انتظارات بازار از بالاترین سطح دوباره افزایش یافته است. 

تأثیرات مشابه در احساس اجتماعی مثبت بالا برای اتریوم ، در زمان نگارش ، مشاهده شد. در حالی که برخی معیارها تصویر صعودی را برای بالاترین قیمت آلت کوین ترسیم کردند ، قیمت در آینده با مقاومت قوی روبرو شد.برای ETH بسیار مهم است که همان را برای بهبودی مداوم تغییر دهد. تنها در این صورت است که قیمت آن میتواند به 3500 دلار برسد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.