بازیابی رمزنگاری با خروج ماینرها متوقف می شود

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

ارزهای رمزنگاری شده پس از تشویق آخر هفته از تسلا (NASDAQ: TSLA) ، ایلان ماسک ، رئیس تسلا (NASDAQ: TSLA) ، به نظر می رسید که نمی تواند فشار فروش سرمایه گذاران فریب خورده یا اعصاب ناشی از سرکوب کلاس دارایی ها در چین را جبران کند.

ماسک روز شنبه با حمایت از رمزنگاری در “نبرد واقعی” با ارزهای فیات ، پیشنهادی را توییت کرده بود.
اما در روز یکشنبه قیمت ها کاهش یافت ،زمانی که ماینرها با تأیید معاملات رمزنگاری می کنند ، در برابر نظارت بیشتر مقامات ، فعالیت های چین را متوقف کردند. بیت کوین از طریق یکشنبه در 31،107 دلار به 35،970 دلار رسید ، اما احساس فزاینده ای که در بازار کف ایجاد می کند ، آن را در تلاش برای دستیابی به سود بیشتر قرار داد و 45٪ پایین تر از اوج رکورد ماه گذشته 64.895 دلار است.
سقوط بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان را به همان جایی که در ماه فوریه معامله می شد ، برگرداند ، قبل از اینکه تسلا یک میلیارد و 500 میلیون دلار خرید بیت کوین اعلام کند و از آن زمان تصمیم معکوس برای پذیرش آن به عنوان پرداخت برای اتومبیل گرفته باشد. اتر ارز رمزنگاری رقابتی در روز یکشنبه در حدود 1730 دلار به پایین ترین سطح تقریبا دو ماهه رسید و دوشنبه ، به 2101 دلار رسید.
دوج کوین ، که به عنوان تقلید مسخره آمیز قبل از حمایت ماسک در سال جاری بیش از صد برابر شد ، آخرین بار با قیمت 0.30 دلار معامله شد.
كایل روددا ، تحلیلگر IG Markets ، با استفاده از اصطلاح بازار برای دارندگان كوتاه مدت كه در اولین علائم فروش می كنند ، گفت: “پس از جست و خیز كمی در پایین ترین سطح كاهش چند ماهه هفته گذشته ، بعضی از انواع كاغذ به نظر فروش رفته است.”
گرانش همچنین پس از ماه ها سود نقش داشته و توجه به ماینرهای چینی – که 70 درصد از تولید آنها را تشکیل می دهند – باعث کاهش احساسات می شود.
جیمز کوین ، شریک مدیر Q9 Capital ، مدیر ثروت خصوصی ارز رمزنگاری شده در هنگ کنگ ، گفت: “بسیاری از ماینرها بسیاری از بیت کوین / ETH و غیره را که از آنها استخراج می کنند نگه می دارند و بلافاصله همه اینها را از نظر مالی رد نمی کنند.”
BTC.TOP ، یک استخر استخراج رمزنگاری ، تجارت خود در چین را به دلیل خطرات نظارتی به حالت تعلیق درآورد ، در حالی که ماینر رمزنگاری HashCow گفت که خرید سکوهای جدید بیت کوین را متوقف می کند.
استخراج کنندگان رمزنگاری برای تأیید معاملات در فرآیندی که ارزهای رمزپایه تازه تولید شده را تولید می کند ، از تجهیزات رایانه ای یا دکل های رایانه ای طراحی شده مخصوصاً قدرتمندتر استفاده می کنند.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.