بانک مرکزی اسرائیل با برنامه عملیاتی جدید ممکن است مثقال دیجیتال را تغییر دهد

sarah
2 سال قبل
خبر های فاندامنتال

این بانک از سال 2017 در حال معرفی معرفی CBDC است.

بانک اسرائیل در حال تسریع در تحقیقات خود برای احتمال انتشار یک ارز دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC است.
روز سه شنبه ، بانک اسرائیل در بیانیه ای از بانک مرکزی گفت که در حال تهیه یک برنامه عملی برای بررسی مزایای یک مثقال دیجیتال برای اقتصاد است.
اگرچه این بانک اعلام کرد که هنوز درمورد صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی تصمیم نگرفته است ، اما افزود اگر مزایا “بیشتر از هزینه ها و خطرات احتمالی باشد” ، آماده این کار خواهد بود.
بانک مرکزی گفت که اگر بتواند نیازهای اقتصاد دیجیتال آینده را تأمین کند و همچنین پرداخت های مرزی کارآمدتر را ارائه دهد ، ممکن است صدور CBDC را بررسی کند. بعلاوه ، بانک اسرائیل امیدوار است که از میزان استفاده از پول نقد بکاهد و اطمینان حاصل کند که مردم می توانند با “سطح مشخصی از حریم خصوصی” پرداخت کنند. بانک مرکزی اسرائیل در حال معرفی معرفی CBDC از سال 2017 است ، زمانی که رئیس کل یک گروه بین دپارتمان را برای بررسی موضوع ایجاد کرد.
سال بعد ، این تیم توصیه کرد که بانک اسرائیل یک ارز دیجیتال صادر کند ، گفت: “هیچ اقتصاد پیشرفته ای هنوز ارز دیجیتال برای استفاده گسترده صادر نکرده است.” با این حال ، در سه سال گذشته کاوش و استفاده از CBDCs به طور قابل توجهی گسترش یافته است ، کشورهایی مانند چین پروژه یوان دیجیتال خود را در شهرهای بزرگ کشور آزمایش می کنند.
علاوه بر این ، باهاما اولین کشوری بود که CBDC خود را – دلار شن و ماسه – در اکتبر 2020 صادر کرد.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.