گزارش شده است که بانک هایی مانند HDFC و با"/>

بانک مرکزی هند با اجتناب از رمزنگاری بانک های محلی ، مقررات را روشن می کند

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال
گزارش شده است که بانک هایی مانند HDFC و بانک دولتی هند با استناد به بخشنامه رمزنگاری لغو شده RBI ، به مشتریان در مورد رمزنگاری هشدار می دهند.

بانک مرکزی هند در مورد این واقعیت که گفته می شود بانک های محلی به مشتریان در مورد استفاده از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین (BTC) احتیاط می کنند ، اطلاعیه رسمی صادر کرده است.
در اطلاعیه منتشر شده دوشنبه ، اشاره شده است که بانک رزرو هند از گزارش رسانه ها مبنی بر اینکه برخی بانک ها با مراجعه به بخشنامه لغو شده سه ساله RBI ، به مشتریان خود در برابر رمزنگاری هشدار داده اند ، آگاه است.
در این اطلاعیه آمده است: “این اشاره ها توسط بخشنامه های فوق توسط بانک ها / نهادهای تحت نظارت به این ترتیب نیست که این بخشنامه در 4 مارس 2020 توسط دادگاه عالی شریف در مورد دادخواست نوشتن کنار گذاشته شد” دیگر معتبر نیست و قابل استناد نیست.
با این حال ، RBI خاطرنشان کرد ، بانک ها و سایر موسسات مالی تحت نظارت هنوز هم می توانند فرآیند مراقبت دقیق مشتری مربوط به مبارزه با پولشویی را انجام دهند و طبق قانون پیشگیری از پولشویی سال 2002 ، استانداردهای مشتری خود را بشناسند.
بیانیه RBI در پاسخ به گزارش رسانه ها مبنی بر ادعای برخی از بزرگترین بانک های هند ، مانند بانک HDFC و بانک ایالتی هند ، به مشتریان خود در مورد معامله با ارزهای دیجیتال اخطار داده اند. برخی از کاربران ادعا کردند که بانک HDFC به دستور RBI در سال 2018 مبنی بر ممنوعیت تجارت رمزنگاری در هند استناد کرده است.
این ممنوعیت در مارس 2020 توسط دیوان عالی هند لغو شد.

این خبر به عدم اطمینان حاکم در مورد وضعیت حقوقی رمزنگاری در هند می افزاید.
در اوایل سال جاری ، منابع ناشناس ادعا کردند که دولت در حال برنامه ریزی ممنوعیت پنهانی رمزنگاری است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.