بانک های اسپانیایی به دنبال دستور العمل ثبت نام AML هستند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بانک‌های اسپانیا منتظر شفافیت قانونی برای ثبت نام برای ارائه خدمات مربوط به ارزهای دیجیتال هستند. این ثبت به عنوان بخشی از حمایت های کلی مبارزه با پولشویی عمل می کند.

بانک اسپانیا فهرستی فوری از ارائه دهندگان خدمات تبدیل ارز دیجیتال دارد. همه آنها منتظر دستورالعمل نحوه ثبت نام خود هستند. قانون 10/2020 اسپانیا نیاز به ثبت نام را مشخص می کند. این موضوع به پیشگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم می پردازد و الزامات ارائه دهندگان خدمات را تشریح می کند. طبق قانون ، موسسات باید هر مرحله از پیشرفت هرگونه تراکنش ارزهای رمزنگاری شده را حساب کنند. این به معنای از فروش، از طریق نگهداری و ذخیره سازی است.

بانک مرکزی در ژوئن 2021 قول داد که دستورالعمل های ثبت نام تا پایان اکتبر 2021 ارائه می شود. به نظر نمی رسد که در ارزش اسمی ، بانک ها نیاز به ثبت نام مجدد داشته باشند. این به این دلیل است که آنها قبلاً نهادهای نظارتی بودند. با این حال، آنها باید سیاست های ضد پولشویی خود را تغییر دهند تا دارایی های رمزنگاری شده را در نظر بگیرند و به بانک مرکزی اطلاع دهند که قصد دارند چنین دارایی هایی را ارائه دهند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.