بانک پیتر شیف در پورتوریکو بسته شد❗️

exchangepouyam
2 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

تاریخ : ۱۴۰۱،۰۴،۲۵

ساعت : ۱۲:۳۰

بانک پیتر شیف در پورتوریکو بسته شد❗️

بانک بین‌المللی یورو پاسیفیک که توسط کارگزار مشهور سهام آمریکایی و منتقد بیت‌کوین پیتر شیف تأسیس شد، از سوی رگولاتورها در پورتوریکو دستور توقف فعالیت‌های خود را دریافت کرد. شیف در واکنش به این خبر در توییتر اعلام کرد که هیچ مدرکی دال بر تخلف وجود ندارد.

— پیتر شیف ژوئیه 2022

علیرغم اینکه هیچ مدرکی دال بر جرم وجود نداشت، رگولاتورهای پورتوریکو به هر حال بانک من را به خاطر مسائل مربوط به سرمایه خالص بستند، به جای اینکه اجازه فروش به یک خریدار واجد شرایط را بدهند که سرمایه بیشتری بیش از حداقل های قانونی تزریق کند. در نتیجه حساب ها مسدود می شوند و مشتریان ممکن است پول خود را از دست بدهند.


گزارش شده است که زیان کلی این بانک نزدیک به 4 میلیون دلار بوده است که تا پایان سال 2020 به منفی 1.3 میلیون دلار رسیده است. نامه توقف و توقف صادر شده به بانک به وضوح نشان می دهد که “موسسه به عنوان ورشکسته طبقه بندی شده است.”

پیتر پرونده خود را در توییتر مطرح می کند

در 4 ژوئیه، شیف موضوع را به 777K دنبال کننده خود رساند تا نظرات خود را از طریق یک موضوع مفصل توضیح دهد. او در مورد اینکه چرا “علیرغم هیچ مدرکی دال بر جنایات”، رگولاتورهای پورتوریکو فعالیت بانک را متوقف کردند، توضیح داد. به گفته وی، آنها باید به یک خریدار با صلاحیت بالا که قول داده بود سرمایه بیش از آستانه نظارتی را به خوبی تزریق کند، اجازه می دادند بانک را خریداری کند. او معتقد است که «مطبوعات بد» عامل بزرگی در پشت این حرکت بودند و اظهار داشتند:

آنها گفتند که به دلیل مطبوعات بد در مورد من، نمی‌خواهند من 4 درصد از بانک را داشته باشم، هرچند که می‌دانند ادعاهای رسانه‌ها دروغ است.»

به گفته شیف، رگولاتورها هرگز اعلام نکردند که 4 درصد سهام نگران کننده است. در غیر این صورت، او ترتیب را دوباره کار می کرد. علاوه بر این، او ادعا می کند که آنها هرگز او را از مخالفت خود با آن مطلع نکرده اند و او ابتدا از طریق دستور توقف و توقف برای تعطیلی بانک از تعطیلی مطلع شده است. وب‌سایت بانک یورو پاسیفیک اکنون اعلامیه‌ای رسمی نشان می‌دهد که تمام فعالیت‌ها را متوقف کرده است.

بیت کوین می تواند مشکلات پیتر را حل کند

یک متعصب ضد بیت کوین یک بار گفت که مطابقت او “آنقدر سختگیرانه” است که هرگز مشتریانی را که با بیت کوین، حشیش و سایر بخش ها ارتباط دارند، نپذیرفت. جامعه بیت کوین هرگز فرصت طلایی را برای بشارت دادن به بیت کوین از دست نمی دهد، به ویژه با هزینه آقای شیف. چندین نفر از علاقه مندان بیت کوین نظرات خود را در مورد این موضوع با توضیح اینکه نقطه قوت دارایی دیجیتال شبکه غیرقابل سانسور آن است که منجر به آزادی مالی نهایی می شود، بیان کردند.

— مک شین ژوئیه 2022

اگر راهی برای انتقال ثروت بدون اشخاص ثالث قابل اعتماد وجود داشت


پیتر ممکن است هرگز نظر خود را تغییر ندهد و مانند پسرش نور را ببیند، اما این شکست نمونه دیگری از این است که چگونه بیت کوین به عنوان یک دارایی و شبکه پولی می تواند در نهایت از بانکداری و مالی سنتی پیشی بگیرد.

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.