بانک HSBC بریتانیا پرداخت ها به بایننس را محدود میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال


پس از آنکه مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) اعلام کرد که بایننس برای فعالیت در این کشور مجوز ندارد، اچ‌اس‌بی‌سی (HSBC)، بزرگ‌ترین بانک بریتانیا، مشتریان خود را از واریز وجه به این صرافی منع کرد.

به گزارش کوین دسک، HSBC، ششمین بانک بزرگ جهان، روز سه‌شنبه اعلام کرد تا جایی که ممکن است مانع از استفاده مشتریان بریتانیایی خود از کارت‌های اعتباری این بانک برای پرداخت به صرافی بایننس می‌شود.

این تصمیم پس از آن گرفته شد که مرجع راهبرد امور مالی انگلیس در ماه ژوئن (تیر) اعلام کرد که بایننس حق انجام هیچ‌گونه فعالیت قانون‌گذاری‌شده‌ای در این کشور را ندارد.

توییت‌هایی که اخیراً منتشرشده نشان می‌دهد که HSBC با مشتریان خود تماس گرفته و به آنها توصیه کرده است که تا اطلاع ثانوی پرداخت‌های خود را متوقف کنند.

سخنگوی بانک HSBC در این خصوص گفته است:

با مشتریان بریتانیایی HSBC ارتباط برقرار کرده‌ایم و در مورد تغییراتی که ممکن است در فضای ارز دیجیتال اتفاق بیفتد و بر آنها تأثیر بگذارد اطلاع‌رسانی کردیم.

او در ادامه افزود:

درباره سرمایه‌گذاری‌های فردی در اوراق بهادار منتخب یا صرافی‌های ارز دیجیتال اظهارنظر نمی‌کنیم. بر استانداردهای مبارزه با پولشویی‌و احراز هویت مشتریان (KYC) تأکید ویژه‌ای داریم و تحولات، تقاضای مشتریان و تغییر قوانین در این بازارها را بادقت دنبال می‌کنیم.

در ماه ژوییه (تیر)، بانک بارکلیز (Barclays) انگلیس و بانک اسپانیایی سانتاندر (Santander) هم پس از آنکه چند بانک انگلیسی دیگر این صرافی را در لیست سیاه خود قرار دادند، پرداخت‌ها به بایننس را برای مشتریان بریتانیایی مسدود کردند.

سخنگوی بایننس در واکنش به این اقدام HSBC گفت:

از اینکه HSBC چنین تصمیمی گرفته متأسف هستیم و از گفتگو با آنها درباره نگرانی‌هایی که دارند استقبال می‌کنیم.

سخنگوی بایننس در ادامه افزود:

تعهدات قانونی خود را با جدیت دنبال می‌کنیم و موظف هستیم که با قانون‌گذاران همکاری کنیم تا سیاست‌هایی را اجرایی کنند که از مصرف‌کنندگان حمایت می‌کند، نوآوری را تشویق می‌کند و صنعت ما را رو به جلو پیش می‌برد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.