بانک Starling انگلیس سپرده های ارز رمزنگاری شده را در اواخر ماه ژوئن از سر می گیرد

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

هفته گذشته استارلینگ سپرده های ارز رمزنگاری شده را مسدود کرد و علت آن را “داشتن مقادیر زیاد مشکوک به جرم مالی با پرداخت به برخی صرافی های ارز رمزپایه” عنوان کرد.

استارلینگ ، یک بانک آنلاین مستقر در انگلستان ، در حال آماده سازی برای از سرگیری پرداخت به صرافی های ارز رمزنگاری شده پس از تعلیق سپرده های ارز رمزنگاری شده در هفته گذشته است. سخنگوی استارلینگ روز سه شنبه به Cointelegraph گفت که این بانک قرار است پس از تعلیق موقت این ویژگی به عنوان اقدامی برای محافظت از مشتریان ، پرداخت به مبادلات رمزنگاری را مجدداً آغاز کند.
استارلینگ هفته گذشته پرداخت برخی از صرافی های ارز رمزنگاری شده را مسدود کرد و علت آن را “داشتن مقادیر زیاد مشکوک به جرم مالی با پرداخت به برخی صرافی های ارز رمزپایه” عنوان کرد.
این بانک گفت که پس از اتخاذ “چک های اضافی به ویژه برای پرداخت به مبادلات رمزنگاری” ، این اقدام را لغو می کند.
سخنگو با اشاره به اظهارات رسمی پارلمان در مورد وضعیت حقوقی مبادلات رمزنگاری در انگلستان تأکید کرد که این اقدام “مسئله Starling نبود ، بلکه مربوط به همه بانک ها بود.”
جان گلن ، عضو پارلمان انگلیس در سالزبری و دبیر اقتصادی خزانه داری ، جمعه گذشته گفت که فقط پنج شرکت از طرف سازمان رفتار مالی مجاز به فعالیت در زمینه تجارت رمزنگاری در کشور هستند. بر اساس داده های وب سایت رسمی FCA ، این شرکت ها شامل دو شرکت وابسته به جوزا ، خدمات Gemini Europe و Gemini Europe ، Diginex’s Digivault ، بانک رمزنگاری Ziglu و صرافی Archax هستند.
“از شرکت های ارزیابی شده تا به امروز بیش از 90٪ درخواست خود را پس از مداخله FCA پس گرفته اند. 167 تجارت دارایی رمزنگاری با کاربردهای برجسته وجود دارد. ” گفته می شود آخرین اظهارات نظارتی پس از هشدار برخی از بانک های انگلیس مانند بانک ملی وست مینستر به مشتریان خود در مورد کلاهبرداری رمزنگاری و کلاهبرداری صورت گرفته است.
برخی از کاربران گزارش دادند که NatWest پنجشنبه گذشته اخطار مربوطه را به مشتریان ارسال کرده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.