بانک Tinkoff روسیه فرصت‌های ارز دیجیتال را در بحبوحه افزایش تقاضا بررسی کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بانک خصوصی روسی Tinkoff در پاسخ به افزایش مداوم تقاضا برای ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال در این کشور، علی رغم محدودیت های اعمال شده توسط بانک روسیه، در حال تحقیق در مورد خدمات ارز دیجیتال است.

این بانک از طریق بازوی کارگزاری خود یعنی Tinkoff Investments، اعلام کرده است که در حال بررسی چندین پروژه در داخل و اطراف ارز دیجیتال از جمله ارائه خدمات بیت کوین است، علیرغم اینکه قانونگذاران محلی بانک ها را از ارائه این خدمات در روسیه منع می کنند به گفته رئیس بازوی کارگزاری دیمیتری پانچنکو، این شرکت در حال حاضر بر روی مراحل تحقیق و توسعه کار می کند و قصد دارد خدمات و محصولات ارز دیجیتال مشابهی مانند PayPal، Robinhood و Revolut را معرفی کند.

پانچنکو گفت در حالی که تنظیم‌کننده‌ها در روسیه نسبت به ایده اجازه دادن به بانک‌ها برای کشف ارز دیجیتال و خدمات مرتبط سردرگم هستند، شهروندان روسیه به تجارت آنلاین ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهند و 15 میلیارد دلار دارایی بیت‌کوین در مبادله توسط روس‌ها نگهداری می‌شود. او ادامه داد که تنظیم کننده ها چه بخواهند و چه نخواهند، واقعیت این است که روس ها در معرض ارز دیجیتال قرار می گیرند و ارائه این خدمات در سیستم حقوقی روسیه ممکن است در آینده امکان پذیر باشد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.