بایدن مقررات مشابه بانک را برای ناشران استیبل کوین وضع میکند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

گفته می شود دولت بایدن در حال بررسی چارچوب قانونی جدیدی برای ناشران استیبل کوین است که آنها را در ردیف بانکها قرار می دهد و سوالات مربوط به آینده مقررات رمزنگاری در کشور را ایجاد می کند.

وال استریت ژورنال با استناد به افراد آشنا با این موضوع گزارش داد که دولت به دنبال این است که کنگره را متقاعد کند تا یک “منشور ویژه” برای صادرکنندگان استیبل کوین و سایر شرکت هایی که در یک گروه قرار دارند ایجاد کند.

اگرچه کاملاً مشخص نیست که قانون چگونه به نظر می رسد ، اما انتظار می رود که به طور خاص برای این نوع مدل های تجاری طراحی شود.

سیاست گذاران در ماه های اخیر زنگ خطر را برای استیبل کوین به صدا درآورده اند زیرا معتقدند این دارایی های وابسته به دلار به درستی تنظیم نشده اند. در اوایل این هفته ، جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو به کمیته خدمات مالی گفت که سکه های ثابت مانند Tether (USDT) و USDC Coin (USDC) باید در همان پارامترهای وجوه بازار پول مانند سپرده های بانکی تنظیم شوند.

با این وجود ، او همچنان قاطعانه اظهار داشت که هیچ گونه ممنوعیت کلی بیت کوین (BTC) یا سایر دارایی های دیجیتالی در کارت ها وجود ندارد.

همانطور که Cointelegraph در ماه ژوئیه گزارش داد ، تحقیقات مشترک فدرال رزرو و دانشگاه ییل در یک مقاله 49 صفحه ای با عنوان “رام کردن استیبل کوین ها” دو چارچوب نظارتی برای استیبل کوین ها را مشخص کردند. در آن مقاله ، نویسندگان استدلال کردند که سیاست گذاران تنها دو انتخاب با توجه به مقررات استیبل کوین دارند:یا آنها را معادل پول عمومی قرار دهند یا از طریق مالیات دیجیتالی بانک مرکزی از بین ببرند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.