بایننس،کوین بیس و 68 شرکت دیگر منتظر مجوزهای رمزنگاری از MAS هستند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

دو تا از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال جهان، کوین‌بیس و بایننس، از جمله ۷۰ شرکتی هستند که منتظر مجوز مقامات پولی سنگاپور (MAS) برای ارائه خدمات ارز دیجیتال در این کشور هستند. MAS بانک مرکزی و مرجع نظارتی مالی سنگاپور است و همچنین تمام جنبه های سیاست پولی این کشور را مدیریت می کند.

طبق این بیانیه مطبوعاتی، اکنون تنها 70 شرکت از 170 شرکتی که قبلاً درخواست مجوز کریپتو را در سال گذشته ارائه کرده بودند، باقی مانده اند. نظرسنجی ناظر مالی نشان داد که 30 شرکت از 170 شرکتی که از این فرآیند خارج شدند، 2 شرکت رد شدند، 3 شرکت مجوز گرفتند و 135 شرکت هنوز در مرحله پردازش هستند.

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که برخی از شرکت‌های بزرگ در این صنعت، از جمله Huobi Technology Holdings Ltd، Gemini Trust Co. و Upbit در میان باقی‌مانده‌ها هستند. سنگاپور تجارت کریپتو در این کشور را رد نکرده است، بلکه به دنبال راه‌هایی برای تنظیم چارچوب‌های نظارتی است که طبقه دارایی‌های نوظهور را در خود جای دهد. در همین حال، دو ماه پیش، بایننس اعلام کرد که خدمات خاصی را که به مشتریان سنگاپوری خود در پلتفرم خود ارائه می دهد، محدود می کند و اشاره کرد که این حرکت مطابق با مقررات ناظر مالی این کشور انجام شده است.

این صرافی به مشتریان خود دستور داد تا دارایی های فیات و ارزهای دیجیتال خود را قبل از 26 اکتبر پس بگیرند تا از اختلافات تجاری جلوگیری کنند. قبل از اعلام، بایننس اخطاری از MAS دریافت کرد، ناظر مالی اشاره کرد که بایننس خدمات پرداخت مختلفی را بدون مجوز عملیات به شهروندان خود ارائه می‌کرده است.

راوی منون، مدیر عامل MAS، در چند وقت اخیر چندان مثبت از ارز دیجیتال صحبت نکرده است. او خاطرنشان کرد که فرار است و به عنوان یک روش پرداخت ناشناس به آن اجازه می دهد تا در انجام انواع تراکنش های غیرقانونی آسان باشد و همچنین حملات باج افزار را تحریک کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.