بایننس اسمارت چین مکانیسم سوزاندن هزینه را معرفی کرد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

پیشنهاد به‌روزرسانی BEP-95 در Github زنجیره عمومی بایننس ارائه شده است، که یک مکانیسم هزینه سوزی در زمان واقعی را درست مانند آنچه که اکنون در زنجیره اتریوم استفاده می‌شود، معرفی می‌کند.

هدف اصلی مکانیسم جدید در داخل زنجیره، ارزشمندتر کردن BNB و سرعت بخشیدن به فرآیند سوزاندن است. دو هدف اصلی این مکانیسم تسریع روند سوزاندن BNB و عدم تمرکز بیشتر BSC است.

به‌روزرسانی جدید شامل دو مکانیسم است که بر شبکه تأثیر می‌گذارد: سوزاندن هزینه ثابتی که در حال حاضر بین اعتبارسنجی‌ها توزیع می‌شود و نسبت سوخت قابل مدیریت.

با معرفی مکانیسم سوزاندن برای BSC، روند سوختن BNB به طور قابل توجهی افزایش می یابد، که تاثیر مثبتی بر ارزش ذاتی سکه خواهد داشت. پیش از این ، به دلیل اثر تورم زا ، قیمت اتریوم علاوه بر ساختار کلی بازار مثبت ، افزایش چشمگیری داشت.

دارندگان BNB تصمیم خواهند گرفت که توزیع مجدد پاداش های گاز در شبکه را تعیین کنند. مشارکت‌کننده انتظار دارد که اعتبارسنجی‌ها و پاداش‌های نماینده‌دهنده در BNB کاهش یابد. اما از آنجایی که عرضه در گردش ممکن است به میزان قابل توجهی کاهش یابد، شرکت کننده انتظار دارد که پس از به روز رسانی شاهد افزایش ارزش دلار باشد.

از آنجایی که هیچ پاداش استخراج در داخل شبکه BSC مانند پاداش های موجود در زنجیره بیت کوین و اتریوم وجود ندارد، هزینه گاز در حال توزیع مجدد بین اعتبار سنجی ها است. در شبکه BSC، هزینه گاز از هر بلوک تایید شده در شبکه جمع آوری می شود و سپس بین دو قرارداد هوشمند توزیع می شود. اگر شبکه با اجرای به‌روزرسانی موافقت کند، پارامتر «burnRatio» قابل کنترل به شبکه معرفی می‌شود. در پایان هر بلوک، اعتبارسنجی می‌تواند تابع سپرده را فراخوانی کند، که سپس مکانیسم رایت را آغاز می‌کند. سوزاندن سکه ها با انتقال هزینه ها به آدرس سوزانده شده مشخص می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.