بایننس توسط مقامات ترکیه به دلیل تخلفات متعدد جریمه شد

neda
9 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس مقاله رویترز، شعبه ترکیه پلت فرم معاملاتی جهانی بایننس به مبلغ 8 میلیون لیر (معادل اندکی بیش از 750 هزار دلار) جریمه شده است. دلیل آن هم این است که MASAK (یک آژانس دولتی که جرایم مالی در ترکیه را بررسی می کند) طی بازرسی ها به تخلفات متعددی توسط بایننس در این کشور پی برده است. این خبر توسط شرکت خبری دولتی محلی آنادولو به اشتراک گذاشته شده است. به گفته این منبع خبری، این اولین جریمه ای است که پس از شروع نظارت MASAK بر پلتفرم های دارایی های کریپتو در ماه می امسال بر پلتفرم بایننس در کشور اعمال می شود. با این حال، هنوز هیچ جزئیاتی در مورد بازرسی ها یا تخلفات انجام شده توسط BN Teknoloji فاش نشده است.

در اوایل سال جاری، بایننس با مشکلات قانونی از سوی نهادهای نظارتی در چندین کشور اروپایی و همچنین آسیا مواجه شد. مقامات نظارتی در ایتالیا، آلمان، هلند، مالت، بریتانیا و غیره اعلام کردند که بایننس هیچ مجوزی برای ارائه خدمات ارز دیجیتال در آنجا ندارد. بایننس همچنین معاملات کریپتو فیات را در سنگاپور حذف کرد. همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، صرافی به دلیل مشکلات AML با مقامات، پرونده خود را برای دریافت مجوز فعالیت در این کشور پس گرفت.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.