بایننس در تلاش برای جلب نظر کاربران ، شبکه گسترده ای را برای ورود هنرمندان ، مشاهیر و ورزشکاران ایجاد کرده است.

sarah
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

در یک بازار شلوغ و فزاینده برای بازارها ، بایننس با تلاش برای توسعه کسب و کار با هدف آوردن “100 سازنده” به سیستم عامل غیر قابل انعطاف (NFT) خود در حال هجوم است.
امروز در یک بیانیه مطبوعاتی ، بایننس از افت NFT از Misha Most ، یک هنرمند مشهور خیابانی که در حال حاضر رکورد بزرگترین نقاشی دیواری دیواری را دارد ، خبر داد.
بیشتر آنها با همکاری دیگر هنرمندان 10 NFT خواهند ساخت و این قطعات در هفته اول عرضه بازار که فعلاً برای 24 ژوئن برنامه ریزی شده است ، برای فروش در دسترس خواهند بود.
“هنر دیجیتال با روح جامعه عجین شده است. به عنوان یک هنرمند خیابانی ، به من بسیار نزدیک است و من عادت کرده ام که در تیمی با سازندگان دیگر کار کنم. “
“کار در NFT یک فرصت منحصر به فرد برای همکاری با هنرمندان دیجیتال است. برای من ، تبدیل آثار آشنا به هنر دیجیتال در درجه اول یک آزمایش است و هنر واقعی در این باره است. “
بیشتر آنها به جمع هنرمندان ، افراد مشهور و ورزشکار دیگری که مورد استقبال بایننس قرار گرفته اند می پیوندد ، از جمله مایکل اوون و آلفونسو دیویس بازیکنان فوتبال ، لوئیس کپالدی ، ترانه سرا و ترور جونز ، هنرمند ترانه سرا.

طیف گسترده ای از “سازندگان” واقعیت رقابتی سختی را برای بازارهای NFT منعکس می کند: کاربران به ندرت به یک زنجیره ، سیستم عامل یا محصول خاص وفاداری دارند و تعداد فزاینده ای از شرکت ها – از جمله غول تجارت الکترونیکی eBay – قصد دارند جز این شرکت ها باشند.
در نتیجه ، تنها راه برجسته سازی یک پلت فرم برای جمع کنندگان داشتن مالکیت معنوی جذاب و صدور مجوز است – و در این جبهه به نظر می رسد بایننس شبکه گسترده ای ایجاد می کند به این امید که طیفی از صداها طیف مشابه گسترده ای از کاربران را جذب کند.
لیلی لی ، مدیر روابط عمومی بایننس ، در مصاحبه با Cointelegraph ، گفت: “100 Creators Campaign یکی از کمپین هایی است که توسط Binance NFT تهیه شده است و هدف آن حمایت و ترویج خالقان نوآور از سراسر جهان و جلب توجه قطعات NFT از فرهنگ های مختلف است.”
“با این کمپین ، ما امیدواریم که بتوانیم به کاربران مناطق مختلف دسترسی داشته باشیم.”
تاکنون ، Flow در پشت همکاری با NBA موفق به کسب بخشی غالب از سهم بازار شده است.

ترجمه اختصاصی از : pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.