بایننس سعی دارد به یک شرکت دارایی ثبت شده در بریتانیا تبدیل شود

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم مبادلات، با مخالفت تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان مواجه شده است، مختلف از جمله اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA).

بایننس،در تلاش برای از بین بردن عناصر بد، کنترل خود را بر روی ارز دیجیتال محکم تر کرده است. با این وجود، چانگپنگ ژائو، مدیر اجرایی بایننس، از روایت رمزنگاری خود منصرف نشده است. بایننس در آخرین توسعه، هدف اصلی خود را بیان کرد و هدف این است که به یک شرکت دارایی رمزنگاری ثبت شده در بریتانیا تبدیل شود.

طبق گزارش کوین تلگراف ، هدف آن رسیدن به علامت مذکور در مدت 6 تا 18 ماه است. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل این شرکت به روزنامه محلی گفت: «بایننس قصد دارد ظرف ۶ تا ۱۸ ماه به یک شرکت دارایی رمزنگاری ثبت شده در کشور تبدیل شود. این اقدام به بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان اجازه می دهد تا طیف وسیع تری از محصولات را ارائه دهد. بایننس باید بر استانداردهای ضد پولشویی بریتانیا که این صنعت را مختل کرده است، غلبه کند. در صورت موفقیت، بایننس می تواند محصولاتی مانند معاملات آتی و مشتقات را در منطقه ارائه دهد. با کمی بزرگنمایی، صرافی مذکور و ناظران نظارتی در گذشته رابطه روشن و خاموشی داشته اند. در ماه ژوئیه، FCA هشدارهای متعددی را علیه بایننس ارائه کرد تا کاربران احتیاط کنند. از آن زمان، بایننس چند صد کارمند را برای کارمندان یک دفتر در کشور استخدام کرد جای تعجب نیست که یک ماه بعد، سیگنال سبز برای فعالیت در بریتانیا دریافت کرد.

بایننس الزامات قانونی خود را با موفقیت رعایت کرده بود و نه تنها در بریتانیا، بلکه حتی سایر کشورهای اروپایی و تنظیم‌کننده‌های آن نیز روایت مشابه و ضد رمزنگاری را حفظ کردند.با این وجود، ژائو ابتکارات مختلفی را برای افزایش کشش ارز دیجیتال اعلام کرده است. به عنوان بخشی از این، یک ابتکار 116 میلیون دلاری با Fintech غیرانتفاعی فرانسوی برای ایجاد یک مرکز تحقیقاتی و شتاب دهنده در فرانسه آغاز کرد. در واقع، بایننس و مدیرعامل آن برنامه هایی برای تبدیل فرانسه به مقر خود دارند. حتی توکن بومی، بایننس کوین (BNB) نیز به این خبر واکنش مثبت نشان داد.

در زمان انتشار، این توکن به لطف افزایش 6 درصدی در 24 ساعت کمتر از 578 دلار معامله می شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.