بایننس شبکه Ethereum Layer 2 Arbitrum One را ادغام می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

صرافی بایننس روز جمعه اعلام کرد که ادغام Arbitrum One، یک شبکه لایه ۲ اتریوم را که توسط Offchain Labs توسعه یافته است، تکمیل کرده است. این ادغام در حال حاضر برای سپرده‌های اتر (ETH) کار می‌کند، به این معنی که کاربران بایننس اکنون می‌توانند مستقیماً وجوه خود را بدون استفاده از پل آربیتروم از طریق Arbitrum One در صرافی واریز کنند.

تا پیش از این، کاربران باید ابتدا وجوه خود را از Arbitrum به Ethereum از طریق پل Arbitrum منتقل می کردند. با این ادغام کاربران بایننس دسترسی سریع تری به وجوه برای تجارت خواهند داشت.

بایننس گفت که آدرس های سپرده ETH را در شبکه Arbitrum One به کاربران اختصاص داده است. Arbitrum One در شبکه اصلی است اما هنوز در مرحله بتا است. صرافی اعلام کرد که بایننس همچنین بدون تعیین جدول زمانی، برداشت در Arbitrum را در تاریخ بعدی فعال می کند. هنگامی که این گزینه فعال شود، کاربران بایننس می توانند وجوه خود را در Arbitrum سریعتر و با هزینه بسیار ارزان تری برداشت کنند. Arbitrum که یک شبکه لایه 2 است، به کاهش هزینه های تراکنش با استفاده از فناوری Optimistic rollups کمک می کند. Rollup ها امکان اجرای تراکنش های اتریوم خارج از زنجیره را فراهم می کند و در نتیجه ازدحام شبکه را کاهش می دهد، سرعت آن را افزایش می دهد و هزینه های گاز را کاهش می دهد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.