بایننس عضو سابق Europol را به تیم حسابرسی و تحقیقات خود استخدام می کند

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بایننس ، بزرگترین صرافی رمزنگاری در جهان ، از استخدام بازرس سابق Europol به تیم دارک وب خبر داد.

او در Binance به عنوان مدیر حسابرسی و تحقیقات خدمت خواهد کرد. نیلس اندرسن رود بر انجام و هدایت تحقیقات داخلی و خارجی برای شناسایی افرادی که سعی در ارتکاب جرم در بسترهای Binance و حفاظت از سرمایه کاربران دارند ، متمرکز خواهد بود.

او همچنین از سازمان های اجرای قانون در تحقیقات خود حمایت خواهد کرد.

نیلز اندرسن رود قبل از پیوستن به Europol بخشی از واحد دارک وب پلیس ملی هلند بود. او همچنین به عنوان رهبر پروژه در عملیات Gravesac/Bayonet شرکت کرد و تلاش کرد تا را برای بازارهای وب Hansa Market و Alphabay را از بین ببرد. در

طی این عملیات حجم عظیمی از اطلاعات در مورد معاملات غیرقانونی جمع آوری و با سایر سازمان های اجرای قانون به اشتراک گذاشته شد. این منجر به دستگیری های متعدد در سراسر جهان شد و به پاکسازی صنعت رمزنگاری کمک بزرگی کرد.

نیل اندرسون اظهار داشت:برخی افراد سعی می کنند از رمزنگاری برای مقاصد غیرقانونی سوء استفاده کنند ، که می تواند بر شرکت کنندگان بی گناه کل صنعت تأثیر بگذارد.

من در Binance در موقعیتی قرار خواهم داشت که سیستم عامل ها و کاربران را از دست این افراد در امان نگه دارم و در عین حال به سازمان های اجرای قانون در سراسر جهان برای تحقیقات و پیگرد قانونی آنها کمک کنم.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.