بایننس میخواهد در تعامل با رگولاتور ها، کارهای بهتری انجام دهد

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

Binance که با مشکلات نظارتی روبرو شده است در حال راه اندازی دفتر مرکزی متمرکز و اتخاذ رویکرد پیشگیرانه تری برای تعامل با نهادهای نظارتی است.

ژائو در مصاحبه این هفته به South China Morning Post (SCMP) گفت: “برای مبادله، ما باید متمرکز باشیم.” “ما باید یک نهاد متمرکز در پشت آن داشته باشیم با جداول مشخص ، سرمایه گذاران مشخص با هیئت مدیره شرکتی ، حاکمیت شرکتی ، با روش های بسیار شفاف KYC/AML و با کنترل ریسک بسیار قوی.”

علی رغم اینکه یک صرافی متمرکز است ، Binance به صورت غیر متمرکز و بدون مقر اصلی فعالیت می کند. بایننس که در ابتدا در چین تأسیس شد ، چند سال پیش مقر خود را به ژاپن منتقل کرد ، و سپس به مالت رفت زیرا چین شروع به سرکوب ارزهای رمزپایه و ممنوعیت معاملات رمزنگاری کرد. بنابر گزارش رسانه ها ، مقر اصلی بایننس در جزایر کیمن و سیشل بود. ژائو گفت که فقدان دفتر مرکزی و ساختارهای شرکتی Binance به خوبی با تنظیم کننده ها کار نمی کند و آنها انتظار یک ساختار متمرکز را داشتند که Binance در حال ایجاد آن است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید

Robertkar

1 ماه قبل
0
0

Medscape Drugs & Diseases. Generic Name.
https://canadianfast.com/# cat antibiotics without pet prescription
Commonly Used Drugs Charts. Read now.

پاسخ

RobertTiG

2 هفته قبل
0
0

Drug information. What side effects can this medication cause?
tadalafil mexico
earch our drug database. Read now.

پاسخ