بایننس Etherum Name Service (ENS را لیست کرد

neda
1 سال قبل
اتریوم

جدیدترین اخبار در مورد فهرست شدن سرویس نام اتریوم در بایننس ممکن است برای کاربران بی تجربه ای که در مورد فناوری پرطرفداری که ممکن است برای صنعت انقلابی تبدیل شود چیزی نشنیده اند شگفتی ساز باشد. 

بایننس اخیراً فهرستی از سرویس نام اتریوم (ENS) را اعلام کرده است که معاملات ENS را در برابر جفت‌های BTC/BNB/BUSD/USDT در ساعت 7 صبح UTC آغاز می‌کند. 

سپرده برای کاربرانی که مایل به آماده شدن برای معامله هستند در حال حاضر باز است. برداشت های توکن یک روز پس از لیست باز می شود. 

ENS یک سیستم نام‌گذاری منبع باز است که بر روی بلاک چین اتریوم توسعه یافته است. هدف اصلی آن ایجاد نام‌های ساده، راحت و مهم‌تر از همه قابل خواندن در قالب «name.eth» است که جایگزین آدرس‌های کیف پول رایج شوند.

این پروژه امکان استفاده از شبکه اتریوم را ساده می کند که به نوبه خود می تواند کاربران بیشتری را به صنعت بلاک چین جذب کند. اتریوم کاملاً شبیه به فناوری DNS است که به عنوان فناوری نامگذاری نیز استفاده می شود و به کاربران اجازه می دهد تا از طریق نام دامنه به وب سایت ها دسترسی داشته باشند نه آدرس IP سرور.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.