با ادامه روند وضعیت قرمز بازار ،سناتور پت تومی شکست کرپتو چین را “فرصت بزرگ” برای ایالات متحده می نامد

neda
1 سال قبل
اتریوم

پس از آنکه چین اعلام کرد تقریباً کلیه فعالیت های مرتبط با صنعت ارزهای رمزنگاری شده را ممنوع اعلام کرده است ، قیمت ارزهای دیجیتال امروز در سطح نزولی قرار دارد.

در سندی که توسط چندین نهاد دولتی امضا شده است ، دولت چین کلاهبرداری و سایر فعالیت های غیرقانونی را دلیل منطقی این سرکوب می داند.

در خلاصه سیاست آمده است ، “تجارت مجازی ارز … فعالیتها افزایش یافته است ، نظم اقتصادی و مالی را مختل کرده ، فعالیتهای غیرقانونی و جنایی مانند قمار ، جمع آوری غیرقانونی پول ، کلاهبرداری ، طرح های هرمی و پولشویی را افزایش داده است.

به منظور پیشگیری و مقابله بیشتر با خطرات احتکار معاملات ارز مجازی و حفظ امنیت ملی و ثبات اجتماعی … ارزهای مجازی مانند بیت کوین [BTC] ، اتریوم [ETH] و تتر [USDT] … از نظر قانونی قابل تعمیر نیستند ، و نباید و نمی تواند به عنوان ارز در بازار استفاده شود.

موسسات مالی و موسسات پرداختی غیر بانکی نباید برای فعالیت های تجاری مجازی مرتبط با ارز خدمات ارائه دهند. ”

چین قصد دارد “فعالیت های مالی غیرقانونی مربوط به ارزهای مجازی را به شدت” سرکوب کند و متخلفان تحت “تحقیقات و مجازات طبق قانون” قرار گیرند.

سناتور ایالات متحده پت تومی این ممنوعیت را فرصتی برای ایالات متحده برای گسترش سلطه خود در صنعت فناوری می داند. جمهوریخواه پنسیلوانیا افزود ، پکن آنقدر با آزادی اقتصادی متخاصم است که حتی نمی تواند تحمل کند که مردمشان در چیزی که می توان گفت هیجان انگیزترین نوآوری در امور مالی در دهه های اخیر است شرکت کنند.

آزادی اقتصادی منجر به رشد سریعتر و در نهایت ، استاندارد بالاتر برای همه می شود. ” ده نفر از امضاکنندگان این اقدام ضد رمزنگاری شامل بانک مردم چین ، وزارت امنیت عمومی و کمیسیون تنظیم اوراق بهادار هستند.

به گفته Coingecko ، طی 24 ساعت گذشته بیت کوین 3.9 درصد کاهش یافته و 42.025 دلار ارزش دارد ، در حالی که اتریوم 6.6 درصد کاهش یافته و به 2898 دلار رسیده است. چین امسال مواضع سختی علیه دارایی های دیجیتالی اتخاذ کرده است ، از جمله اخیراً ممنوعیت استخراج رمزنگاری.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.