با ارتقاء Taproot انتظار میرود قیمت بیت کوین افزایش یابد

neda
1 سال قبل
بیت کوین

پس از اینکه خریداران نتوانستند بالاترین قیمت بیت کوین و اتر را در اوایل این هفته حفظ کنند، ارزهای رمزپایه عمدتاً کاهش یافتند.

تحلیلگران انتظار دارند فعالیت معاملاتی هفته آینده پیش از ارتقای بیت کوین Taproot که هدف آن بهبود حریم خصوصی و کارایی در شبکه بلاک چین است، پیشرفت کند. Lukas Enzersdorfer-Konrad، مدیر محصول Bitpanda در ایمیلی به CoinDesk نوشت: «گاوها ممکن است در نتیجه ارتقاء [Taproot] قدرتی برای بالا بردن بازار داشته باشند. انتظار می‌رود که این ارتقا در چند روز آینده اجرا شود، اگرچه سایر تحلیل‌گران انتظار دارند کمترین تأثیر را بر قیمت بیت‌کوین بگذارد.

با توجه به افزایش 30 درصدی بیت کوین در چند ماه گذشته، ممکن است برخی از سرمایه گذاران قبل از ارتقاء Taproot وارد موقعیت های خرید شده باشند. در این میان، معامله‌گران به دنبال فرصت‌های سود بیشتر، البته پس از اصلاح احتمالی قیمت، فراتر از بیت کوین هستند.

الکس کوپتسیکویچ، تحلیلگر FxPro در ایمیلی به CoinDesk نوشت: نمودار بیت کوین احتمالاً آنقدر پر سر و صدا شده است که نمی تواند یک شاخص قابل اعتماد برای بازار ارزهای دیجیتال باقی بماند و این نقش را به اتر واگذار کرده است. الکس نوشت: «اگر چنین است، شکست این روند صعودی قوی می‌تواند اولین سیگنال اصلاح باشد، که می‌تواند خرید در نزول را تشویق کند.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.