با استفاده از متاورس میتوانید با افراد فوت شده ، راه بروید و صحبت کنید!

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بلک فونیکس، یک اکوسیستم بلاک چین چند محصولی مبتنی بر قراردادهای هوشمند ترون پلتفرم (TRX) پیشرفت قابل توجهی در مشارکت ها و لیست توکن ها به دست آورده است.

طبق اعلام رسمی که توسط تیم بلک فونیکس به اشتراک گذاشته شده است، مهندسان و توسعه دهندگان تجاری آن به دنبال همکاری با نمایندگان امارات متحده عربی برای توسعه یک پروژه منحصر به فرد متاورژن محور هستند. این پروژه آواتارهای افراد مرده را ایجاد می کند تا مشتریانش بتوانند با کسانی که دوستشان دارند ببینند، بشنوند و حتی راه بروند. کارشناسان (BPX) مطمئن هستند که چنین محیطی می تواند به مردم کمک کند تا بر دل شکستگی از دست دادن نزدیکترین و عزیزترین خود غلبه کنند: Black Phoenix معتقد است که متاورس می تواند آنها را با جزئیات دقیق زنده کند تا بتوانید دوباره آنها را ببینید و با آنها بنشینید تا در این سیستم جدید نوستالژی خود را نسبت به آنها از بین ببرید. همچنین، ابزارهای مشابهی اجرا خواهد شد تا افراد بتوانند با دوستان و اعضای خانواده خود در فواصل طولانی ارتباط برقرار کنند.

متاورس جدید فرصت‌های بی‌نظیری را از نظر تبلیغات فراگیر به روی همه شرکای خود باز خواهد کرد. از آنجایی که امارات متحده عربی قصد دارد مرکز تجارت و نوآوری در جهان باشد، تیم بلک فونیکس به طور گسترده به دنبال مشارکت در اینجا است.بلک فونیکس همزمان با کمپین مشارکت خود، با صرافی‌های متمرکز سطح بالا همکاری می‌کند تا توکن BPX خود را به صورت جفت با تتر دلار آمریکا (USDT) فهرست کند.

این توکن در 27 دسامبر 2021، در Coinsbit فهرست می شود.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

1 ماه قبل

ایردراپ پویام

تمامی توکن های ایردراپ شده به کاربران پویام در سایت جدید به اکانتشان واریز خواهد شد ایردراپ بزرگ پویام که...

1 ماه قبل

POUYAM

تاریخ ایجاد توکن 2021/11/29 صفحه اول وایت پیپر پویام کانتراکت این توکن 0x2c98087276c92D9Bf64bF2546A34de794e43DF53 آدرس های سایت رسمی پویام POUYAM.COM POUYAM.ORG...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.