با افزایش تمایل سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال، بیت کوین و آلت کوین ها رشد قابل توجهی نشان دادند

neda
9 ماه قبل
خبر های فاندامنتال

به گفته Santiment، با صعود بیت کوین به بالای 50 هزار دلار، احساسات معامله گران به محدوده مثبت برگشت. شیبا اینو و الگورند در 24 ساعت گذشته رشد زیادی کرده اند،بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده بر اساس ارزش بازار، برای اولین بار از 8 دسامبر به دلیل انتشار احساسات مثبت سرمایه گذاران در بازارهای سنتی در آستانه تعطیلات، به بالاترین رقم 51527 دلار رسید.

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment در مورد ماهیت حمایت 50 هزار دلاری به عنوان انتظارات برای یک صعود جدید صحبت می کند.قیمت آلت کوین ها نیز با خوش بینی سرمایه گذاران افزایش یافت. قیمت اتریوم بیش از 3.41 درصد با قیمت فعلی 4084 دلار افزایش یافته است. شیبا اینو بیش از 7 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه خود در 0.00004 دلار رسید. پلت فرم الگورند از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند و الگوریتم اجماع آن بر اساس اثبات سهام (PoS) و پروتکل توافق بیزانسی است. دارایی اصلی الگورند، 12.26 درصد افزایش یافته و به 1.53 دلار رسیده است. شاخص ترس و طمع کریپتو نشان دهنده بهبود احساسات بازار است. در زمان انتشار، شاخص 41/100 اندازه گیری شده است. محدوده 51260 تا 54300 دلار مانع مهم بعدی برای عبور بیت کوین قبل از آزمایش مجدد 60 هزار دلار است.

بر اساس سیگنال‌های زنجیره‌ای از تجزیه و تحلیل IntoTheBlock پس از آخرین افزایش، دارندگان شیبا اینو سود زیادی می‌برند. در حال حاضر، 59 درصد از دارندگان شیبا اینو در سود هستند. مانع مهم بعدی در محدوده 0.000041 تا 0.000044 دلار مشاهده خواهد شد.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

3 هفته قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.