با افزایش قیمت ارزهای رمزپایه ، DeFi برای اولین بار از مرز 100 میلیون دلار گذشت

neda
1 سال قبل
خبر های فاندامنتال

بر اساس آمار جمع آوری شده توسط DeFi Pulse ، افزایش تاریخی بیت کوین به ارزش دارایی های مورد استفاده در امور مالی غیر متمرکز (DeFi) برای اولین بار از 100 میلیارد دلار پیشی گرفت. DeFi Pulse مبلغ را با ضرب موجودی اتر و سایر دارایی های ذخیره شده در قراردادهای هوشمند حل شده در بلاک چین اتریوم بر ارزش دلار آنها محاسبه می کند.

نام DeFi مخفف “مالی غیرمتمرکز” است و گفته می شود که اولین بار در آگوست 2019 ظاهر شد. پروتکل های DeFi معمولاً بر اساس بلاک چین های عمومی مانند اتریوم هستند که به عنوان پایه و اساس جدید عمل می کنند. سیستم های مالی توسط هزاران نود مدیریت می شوند. این نود ها ماشین هایی هستند که نرم افزار بلاک چین را کار می کنند و در سراسر جهان قرار دارند.

بر اساس گزارش DeFi Pulse ، وام دهی به سیستم عامل های ارزهای رمزنگاری شده نسبت به هفته گذشته 14.9 درصد افزایش یافته و به 50.7 میلیارد دلار رسیده است. تعداد معاملات مبادله ارزهای رمزنگاری شده در شبکه های دیفای 8.6 درصد افزایش یافته است. تعداد بیت کوین های مورد استفاده در امور مالی غیر متمرکز با 8 درصد افزایش به 209،575 از 194130 در هفته قبل رسید.

میزان مصرف اتر 3.5 درصد افزایش یافته است. در اوایل امروز ، بیت کوین 4.5 درصد رشد کرد و به بالاترین سطح جدید 66.976 دلار رسید. اتریوم تا 8 درصد افزایش یافت. بر اساس ویکی پدیا ، TVL در DeFi در حال حاضر معادل چهلمین بانک بزرگ ایالات متحده است ، با 100 میلیارد دلار دارایی ، بین 97 میلیارد دلار بانک سیلیکون و 103 دلار BBVA USA بیلیون.

برخی از نام‌های قابل توجه احتمالاً در ماه‌های آینده سقوط خواهند کرد، دویچه بانک که اکنون با 119 میلیارد دلار در رتبه 38 قرار دارد و Credit Suisse که با 124 میلیارد دلار در رتبه 35 قرار دارد. DeFi باید از 3.2 تریلیون دلار JPMorgan عبور کند تا معادل بزرگترین بانک ایالات متحده شود و سپس بانک صنعتی و تجاری چین از 4.3 تریلیون دلار برای تبدیل شدن به بزرگترین بانک جهان تبدیل شود. به گفته کریس اسپادافورا از BadgerDAO ، صد میلیارد دلار تنها اولین مرحله برای رشد بسیار بیشتر در آینده است.

ترجمه اختصاصی از سایت pouyam.com

تگ ها

اخبار فاندامنتال

6 ماه قبل

موفقیتی دیگر برای ترون

تاریخ :۱۴۰۱،۰۶،۱۱ مدت مطالعه : ۸دقیقه جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون، در ساعات اولیه روز پنجشنبه در توییتر یک...

نظرات

نظرتون رو بنویسید
تاکنون نظری ثبت نشده است.